Śmieszne zaręczyny?
#1
Czy zaręczyny z nutką humoru są dobre czy też to chwila, która ma być poważna i już Wink.

Poniżej wstawiam kilka filmików z youtube, które są mniej lub bardziej "ustawiane" Wink
[youtube]j6kSrVsoe8g[/youtube]
Odpowiedz
Polecamy
#2
A nie chcesz być zaskoczona przez chłopaka??? Wolisz zaplanować swoje zaręczyny. jeśli zaplanujesz to nie będzie takie jak ma byćSad
Odpowiedz
#3
Raczej się tym nie przejmuj jeżeli go naprawdę kochasz to nawet jak oświadczy się obojętnie gdzie i jak to Ty powinnaś być zachwyconaSleepy
Odpowiedz
#4
A to ciekawe. mniemam że pod nickiem Panna młoda kryje się kobieta?? Dlaczego więc planujesz swoje zaręczyny?? Prawdę mówiąc to zaręczyny powinny być jeśli już coś co najwyżej lekko zabawne a nigdy śmieszne.
Jak będzie po wszystkim to opisz jak było i czy Ci sie podobałoSmile
Odpowiedz
#5
Fajnie tak na prawdę to wszystko zależy od Ciebie jak bedziesz chciała śmieszne to tak już uczynisz że tak właśnie będzie i jużExclamation
Ja się za bardzo cackałam z byłym i się nie oświadczył przez 2 lata także trzeba pomysleć o sobie!!!Sleepy
Odpowiedz
#6
W sumie to sympatycznie. Przynajmniej wiesz że Cie Twój facet nie zawiedzieDodgy A może się tak stać bo co będzie jak Ci się nie spodoba sposób w jaki się zaręczyHuhExclamation
Odpowiedz
#7
Haha śmieszne to jest. Czyli chcesz sobie ustawić zaręczyny?? no to ustawiaj dlaczego sie pytaszTongue
Odpowiedz
#8
(05-18-2010, 09:54 PM)Rafal napisał(a): Haha śmieszne to jest. Czyli chcesz sobie ustawić zaręczyny?? no to ustawiaj dlaczego sie pytaszTongue

Przynajmniej nie spapra chociaż zaręczyn i będzie miło. Ps, chyba wiem kto mi minusa wstawiłAngry
Odpowiedz
#9
A może takie zaręczyny? Wink

http://www.youtube.com/watch?v=hya9xxn7CA0&feature=player_embedded
Odpowiedz
#10
Szuba, no dzięki Wink Ja bym chyba padła trupem Wink
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pomysł na zaręczyny Pablo 41 88,569 05-31-2023, 11:37 AM
Ostatni post: Informatyk04
  Zaręczyny po dziecku Dzik 16 40,694 05-03-2022, 03:26 PM
Ostatni post: MisMalis



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości