Ankieta: Czy boisz się przysięgi małżeńskiej
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
tak
0%
0 0%
nie
100.00%
3 100.00%
Razem 3 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Ślub mija szybko
#1
Wink 
Drodzy forumowicze
Chciałam się podzielić moim spostrzeżeniem, że sam ślub szybko bardzo mija i nie ma się czego bać jakoś ten stres przygotowaniami przechodzi i można mówić śmiało przysięgę, chociaż niektórzy reagują śmiechem lub płaczem.
Jeśi ktoś ma w miarę mocne nerwy i faktycznie chce zawrzeć małżeństwo nie będzie miał problemów.
Pozdrawiam i do dziełaSmile
Odpowiedz
Polecamy
#2
Najgorszy stres to chyba jest przed ślubem, a nie już w trakcie. Chociaż ja jeszcze nie mogę się tak naprawdę wypowiadać, ale u mnie było tak np. w przypadku wszystkich egzaminów.
Odpowiedz
#3
Znajomi mieli ślub miesiąc przed nami i mówili, że największy stres dopadł Ich podczas błogosławieństwa oraz w drodze do kościoła, kiedy czuli, że to już za chwilę... A jak tylko zaczęła się msza, to jakoś Im przeszło Big Grin Mam nadzieję, że u nas będzie podobnie, nasz ślub już za 11 dni i teraz gdy o tym myślę, to trochę się denerwuję, ale nie jest to jakaś negatywna forma stresu, bo oboje chcemy tego ślubu i nie możemy się doczekać, aż będziemy mężem i żoną. Póki co bardziej stresują nas te wszystkie szczegóły dotyczące wesela, których jeszcze nie dopięliśmy na ostatni guzik Tongue
Odpowiedz
#4
Trudno żeby nie było emocji w najważniejszym dniu w życiu! To normalne. Prawda, że z chwilą rozpoczęcia mszy spływa jakieś uspokojenie, w końcu stajecie przed Bogiem. Największe wzruszenie przychodzi w samym momencie składania przysięgi, a potem przy odejściu od ołtarza, kiedy grają Mendelssohna. Bo masz świadomość, że to jest pierwszy i jedyny raz w życiu...
Odpowiedz
#5
Tak to napisałaś, że aż mnie dreszcz przeszedł Smile Jeszcze tylko 9 dni...!!
Odpowiedz
#6
Taaak, za 9 dni... A potem zacznie się normalne, zwykłe życie. Wink Dlatego warto zrobić wszystko, aby ten dzień ze wzruszeniem wspominać przez długie lata. Przeżyć go jak najgłębiej i jak najpogodniej. I nie bać się emocji - one są Wasze i tylko Wasze, zwłaszcza w takim dniu. Smile
Odpowiedz
#7
No to prawda, jest to tak wyjątkowe wydarzenie, że nawet człowiek się nie oglądnie dobrze i już będzie po wszystkim... Ogólnie jak jesteście na etapie przygotowań, to może warto byłoby sprawdzić co konsultant ślubny może nam zaproponować? Myślę, że to ułatwia wam przygotowania i jednocześnie ograniczy nieco nawet stresów.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ślub kościelny Rybka 5 65,131 02-20-2024, 11:25 AM
Ostatni post: Paszut1124
  Prezent na ślub dla mamy ramiva 1 107 02-13-2024, 01:15 PM
Ostatni post: romana
  Piosenki na ślub Olaf214 6 14,762 08-15-2023, 07:34 PM
Ostatni post: mayka
  Ślub 4u - Organizacja slubow i wesel grzegorz.tukaj 1 62,381 08-15-2023, 07:06 PM
Ostatni post: mayka
  Ciekawy ślub Rybka 17 82,420 05-31-2023, 10:41 AM
Ostatni post: Kamil238
Question Ile kosztuje ślub??? Rafal 28 93,747 05-18-2023, 11:48 AM
Ostatni post: antonim54



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości