Ślub w ciąży
#1
Moja koleżanka ma zaplanowany ślub i wesele, a okazało się, że jest w ciąży i będzie wtedy w 8 miesiącu. Jakie macie doświadczenia z wesela w tak zaawansowanej ciąży? Czy te porady są aktualne http://www.planowaniewesela.pl/warto_wie...da-w-ciazy? Czy może powinna przełożyć ślub i wesele?
Odpowiedz
Polecamy
#2
Tak, całkiem niezłe porady. Nie widzę jakiegoś większego problemu, skoro już się im przydarzyło to dobrze, że ślub biorą. Smile Może lepiej wtedy zrobić przyjęcie w restauracji niż wesele na strażnicy. Big Grin
Odpowiedz
#3
Zależy co masz poplanowane, wszystko znów trzeba było by dograć terminami. Wydaje mi się, że cięzka sprawa ale pewnie do zrobienia.
Odpowiedz
#4
Niektórzy odradzają ślub w ciąży, a zwłaszcza, gdy dziecko to podstawowy powód zawarcia małżeństwa. Internautka forum sosrodzice.pl ślub w ciąży komentuje ostro:” Nigdy w życiu! Uważam, że to jakaś pomyłka”. Inna twierdzi, że „Ślub w ciąży ma sens, jeśli już przed ciążą myśli się o związku na stałe lub o sformalizowaniu go, a ciąża tylko to przyspiesza. W innym przypadku to jedno z najgorszych wyjść. Niestety znam takie przypadki i kończy się to w większości tragicznie”. Internautka na siostraania.pl zna wiele par, które pobrały się tylko z powodu dziecka. Nie wpłynęło to dobrze na związek, a w najgorszym wypadku doprowadziło do rozstania. „Jeśli ktoś nie jest do końca przekonany i ma wziąć ślub tylko ze względu na dziecko, lepiej się chyba wstrzymać i zobaczyć, jak to będzie dalej wyglądać”. Internautka na forum dobramama.pl jest zdania, że „w ciąży można źle się czuć i nie zawsze korzystnie się wygląda, a suknie ciążowe nie leżą idealnie”. Panna Moda marzy o dopasowanej i jak z bajki kreacji. W ciąży nie zawsze możesz pozwolić sobie na suknię z talią osy.
Jesteśmy niestałymi, głupimi istotami ze słabą pamięcią i ogromnym darem do samozniszczenia
Odpowiedz
#5
No 8 miesiąc to już może być jednak za późno. Zdaję sobie sprawę, że trudno jest przełożyć termin ślubu i sporo to może kosztować no ale bez sensu w tak zaawansowanej ciąży robić ślub. Tylko panna młoda będzie się męczyć więc trochę bezsens. Niech spróbują przełożyć ślub to wyjdzie im to tylko na dobre.
Uwielbiam mieć pomalowane paznokcie hybrydą Shellac CND
Odpowiedz
#6
To zależy. Czasem takie odwołoywanie lub przekładanie ślubu może kosztować więcej nerwów no i pieniędzy. Jeżeli jest w ósmym miesiącu ale czuje się raczej dobrze i na siłąch to nie widze przeszkód. No ale należy pamiętać, że to ósmy miesiąc więc całej nocy nie przebaluje.
Niektóre nieskończoności są większe od innych nieskończoności
Odpowiedz
#7
Masakra, ja bym tak nie mogla chyba
Odpowiedz
#8
Istnieje wiele możlwiości.. jedną z nich jest aborcja farmakologiczna Pamiętaj o tym, że to jest Twoje życie i sama decydujesz o swoim ciele, swojej przyszłości itd Smile Trzymam za ciebie kciuki!
Odpowiedz
#9
Można i tak... W sumie ma to nawet swój urok - Panna Młoda z brzuszkiem Smile. To nie te czasu, kiedy wskazywało się paluchem takie kobiety. A tak przy okazji, czy myślicie o takich kwestiach jak szkoła rodzenia warszawa? Bo moim zdaniem warto byłoby się zapisać na takie warsztaty http://www.polozna.com.pl/kursy-on-line-hybrydowe/ . Zawsze dużo łatwiej jest się do momentu narodzin przygotować.
Odpowiedz
#10
Mam inne pytanie. Jakie miałyście dolegliwości w ciąży? Ja mam wrażenie, że dopada mnie całe zło tego świata. Zakładałam, że będę pracować do końca, a tutaj w drugim miesiącu już mam problem. W sensie - większość czasu spędzam w łóżku. Wymioty, brak ochoty na jedzenie. Wciąż problemy. Jak sobie radziliście?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Leczenie przeziębienia w ciąży - jak? kajla2801 12 17,299 05-12-2023, 10:48 AM
Ostatni post: shakira



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości