Świąteczny prezent dla kobiety
#1
Święta coraz bliżej i jak co roku zaczynam zastanawiać się nad prezentem dla mojej ukochanej, drugiej połówki. Wykonałem już wstępny „wywiad środowiskowy” i wiem, że dobrym prezentem byłaby srebrna bransoletka. Nie wiem zupełnie na co zwrócić uwagę przy wyborze. Mam już faworytkę bransoletka jednak chciałbym poznać Waszą opinię o tej konkretnej i o tym co powinna mieć idealna bransoletka. Dodam, że budżet to 150 – 200 zł.
Odpowiedz
Polecamy
#2
Wink 
Bardzo musisz lubieć swoją Panią, b o według mnie to jak na prezent na święta to trochę za drogie i zbyt osobiste. Pomyśl co kupisz ukochanej na urodziny.
Jeśli masz jakiś pomysł to jak najbardziej bransoletka może być.
Odpowiedz
#3
To może ja wypowiem się jako kobieta. Bransoletka bardzo fajna, wydaje mi się, że twoją panią bardziej zadowoli np. jakiś zabieg w SPA albo wizyta u kosmetyczki na którą nigdy nie mogła sobie pozwolić. Przez Groupon możesz kupić taki kupon bardzo tanio, zapakować w ładną kopertę i wsadzić pod choinkę. Myślę, że będzie zachwycona Smile
Odpowiedz
#4
Nie widziałam, że na Grouponie można dostać takie rzeczy...
Odpowiedz
#5
Kurcze, to już czas wybierania prezentów świątecznych się zbliża... Mąż mi w tym roku odpada, bo robimy sobie wspólny prezent i kupujemy zmywarkę Smile
Odpowiedz
#6
i co kupiłeś w końcu?
Pragniesz być trenerem na siłowni? Zobacz ofertę, najlepsze szkolenia dla każdego.
Odpowiedz
#7
Najlepiej zapytaja ja co jej sie aktualnie podoba i jezeli cie na to stac to jej to kup.
Niespodzianki sa fajne, ale nietrafione prezenty nie za bardzo.
Moim zadniem lepiej zapytac i podarowac komus to co mu sie podoba niz zgadywac w ciemno.
Odpowiedz
#8
Perfumy zawsze są trafionym prezentem, zwłaszcza z dopiskiem, że wybrany zapach przypomina o bliskości. Polecam zajrzeć tutaj w celu nabycia pięknych zapachów tworzonych niejednokrotnie przez gwiazdy http://www.lanatural.pl/kategoria-produk...la-kobiet/
Odpowiedz
#9
Ja mam jeszcze jedna propozycje prezentu. Może koszulka z nadrukiem spodoba się Twojej drugiej połówce? Poszukja na stronie: http://allprints.pl/
Odpowiedz
#10
Ciągle i niezmiennie, najlepszym prezentem jest dobra książka. Nie ma to jak oderwać się od codzienności Smile
Aby osiągnąć sukces pierwsze co musisz zrobić to zakochać się w ciężkiej pracy.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Poszukiwany prezent na urodziny Surman1 3 222 02-29-2024, 10:30 AM
Ostatni post: Kamil238
  Pomysł na prezent dzika 15 1,975 02-21-2024, 08:16 PM
Ostatni post: shakira
  Prezent dla dziecka dzika 11 1,399 11-26-2023, 05:00 PM
Ostatni post: mayka
  Prezent na chrzest Kamil238 1 339 11-19-2023, 12:27 AM
Ostatni post: Maestro
  Prezent na 22 urodziny dla dziewczyny Kulka424 3 4,127 05-07-2023, 10:48 PM
Ostatni post: Kamil238
  firanki na prezent Stawieni9 3 1,986 02-15-2021, 01:57 PM
Ostatni post: demon



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości