Świetny prezent na wieczór panieński/kawalerski!
#1
Witam.
Szukasz pomysłu na prezent dla przyszłej panny młodej lub przyszłego pana młodego?
Chcesz zaskoczyć ich nietypowym prezentem na wieczorze panieńskim i kawalerskim??


Oto ciekawy pomysł na pezent!
Wykonam na zamówienie profesjonalną okładkę znanego pisma erotycznego z interesującym zdjęciem przyszłej Panny młodej lub Pana młodego!

Prześlij do mnie dobrej jakości zdjęcie tej osoby a ja wykonam fotomontaż ze zdjęciem modelki lub modela tak aby wyglądało to naturalnie!!

Moja oferta różni się od typowych które można znaleźć w internecie, na allegro. Nie wstawiam całego otrzymanego zdjęcia w gotowy szablon okładki bez żadnej obróbki!!

Wykonuję profesjonalny montaż!

Zobaczcie sami:
[Obrazek: okladka-dla-niego.jpg]
[Obrazek: okladka-dla-niej.jpg]

Zapraszam!
Uśmiech na twarzy osoby obdarowywanej - gwarantowany!
[Obrazek: piotrowski.jpg]
www.grafik.gda.pl
Studio Graficzne PIOTROWSKI
GRAFIKA, KREACJA, DRUK
Odpowiedz
Polecamy
#2
hahahahahha no przepraszam, ale to jest bardziej groteskowe niż fajne Smile
Odpowiedz
#3
a mi się podoba Smile
Odpowiedz
#4
Groteskowe to jest jak ktoś się nie zna na fotomontażu.
Wg mnie ciekawy prezent Big Grin
kapele-wesele.pl - wyszukiwarka zespołów weselnych
Odpowiedz
#5
Fajne, pod warunkiem, że obie strony mają jednakowe poczucie humoru. W przeciwnym razie może dojść do nieprzyjemnych zgrzytów - a po co? Warto przedtem zrobić rozeznanie. A co do samej techniki - szacun.
Odpowiedz
#6
A co otrzymujemy ? okładkę drukowaną czy tylko plik ze zdjęciem ? Ogólnie fajnie zrobione, montaż prawie nie do poznania. Jednak sama okładka to trochę mało, przydała by się cała gazeta ale wtedy koszt byłby pewnie duży.
Odpowiedz
#7
Ciekawe, ale zgadzam się Jackie, że sama okładka to trochę mało...
Odpowiedz
#8
fajnym prezentem są także vouchery na przeróżne zabiegi kosmetyczne z zakresu medycyny estetycznej. Ja osobiście polecam zabiegi botoks na rzęsy w klinice Esticlinic. Cenowo są konkurencyjni, pracują na profesjonalnym sprzecie i mają wysokiej jakosci produkty
Odpowiedz
#9
Genialnym prezentem są koszulki z nadrukiem. Ja zrobiłem koszulki dla wszystkich uczestników kawalerskiego i tak ubrani bawiliśmy się do samego rana. Świetna opcja, wszyscy byli zadowoleni i z pomysłu i z wykonania. Od tamtej pory z usług https://www.megakoszulki.pl korzystałem jeszcze kilka razy, za każdym razem z takim samym efektem, więc polecam gorąco
Odpowiedz
#10
Raczej nic zaskakującego, a na pewno prezent, który zrobi różnicę - https://www.empikfoto.pl/prezenty-swiateczne
Niby świąteczne, ale tak naprawdę nadają się na każdą okazję.
Czy dla każdego? Wydaje mi się, że tak, ale i to jest element, który należy oceniać indywidualnie.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  wieczór panieński katarzyna 11 45,449 09-18-2023, 02:59 PM
Ostatni post: romana
  Słodycze na wieczór kawalerski/ panieński Kulka424 0 11,275 07-18-2022, 08:49 AM
Ostatni post: Kulka424
  wieczór kawalerski Dario604 11 72,019 11-27-2019, 10:33 PM
Ostatni post: pukla123



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości