A może do SPA ?
#1
Wieczór Panieński
Wspaniały wieczór panieński to odrobina luksusu dla każdej uczestniczki - Kraina Próżności Day SPA spełni Wasze marzenia.

Szalony weekend w Sopocie?? Nasze SPA pozwoli Wam się odprężyć i oderwać na chwilę od ślubnych przygotowań. Spędzając tych kilka godzin w SPA i nie tylko oderwiemy pannę młodą od męskiego towarzystwa. Wonne olejki, przyciemnione światła, szampan i kawior... a do tego wykwalifikowana kadra masażystów i kosmetyczek. Czy można chcieć więcej?

To również wspaniała okazja na spędzenie czasu na babskich ploteczkach, wspomnieniach i snuciu planów na przyszłość.

A nocą?? Szalona zabawa w wyjątkowych sopockich klubach. Dla Waszego komfortu i uwiecznienia niezapomnianych chwil zapewniamy osobistego fotografa Smile

Dla Kawalerów też znajdzie się u nas odpowiednia oferta i oprawa wieczoru Smile
Odpowiedz
Polecamy
#2
Gdybym była panną, to może bym się i skusiła. Pod warunkiem, że nie byłoby ani szampana, ani kawioru. Alkoholu nie piję, a kawior mi śmierdzi tranem. Wolę dzban soku świeżo wyciśniętego z pomarańczy z kilogramem lodu i homara w majonezie. Big Grin
Odpowiedz
#3
SPA na wieczór panieński/kawalerski to chyba nie najlepszy pomysł. Ja bym napewno nie skorzystał ale może być to dobre rozwiązanie jeśli chodzi o miesiąc miodowy. Dla nowo upieczonego małżeństwa taki wyjazd może być naprawdę fajny i odprężający po całej gonitwie związanej z przygotowaniami do ślubu.
Odpowiedz
#4
Zgadza się! Ciekawe, czy jakieś biuro podróży oferuje wyjazdy specjalnie dla nowożeńców, zawierające w programie zabiegi w SPA. Sądzę, że takie podróże poślubne miałyby spore wzięcie, zwłaszcza jeżeli kogoś nie stać na wycieczkę na Wyspy Kanaryjskie...
Odpowiedz
#5
heh, niestety taka przyjemność słono kosztuje ...
Angel
Odpowiedz
#6
Super pomysł Wink
Odpowiedz
#7
Ja właśnie jestem podczas planowania wieczoru panieńskiego dla mojej siostry! Znalazłam ostatnio w internecie ofertę salonu kosmetycznego z Krakowa http://jadoreinstytut.com/ J’ADORE INSTYTUT - który organizuje wieczory panieńskie. Czytałam, że jest naprawdę dobra zabawa, w ofercie mają dużo zabiegów, które na pewno sprezentujemy mojej siostrze oraz poczęstunek i szampan!
Odpowiedz
#8
(04-28-2011, 03:50 PM)krainaproznosci napisał(a): Wieczór Panieński
Wspaniały wieczór panieński to odrobina luksusu dla każdej uczestniczki - Kraina Próżności Day SPA spełni Wasze marzenia.

Szalony weekend w Sopocie?? Nasze SPA pozwoli Wam się odprężyć i oderwać na chwilę od ślubnych przygotowań. Spędzając tych kilka godzin w SPA i nie tylko oderwiemy pannę młodą od męskiego towarzystwa. Wonne olejki, przyciemnione światła, szampan i kawior... a do tego wykwalifikowana kadra masażystów i kosmetyczek. Czy można chcieć więcej?

To również wspaniała okazja na spędzenie czasu na babskich ploteczkach, wspomnieniach i snuciu planów na przyszłość.

A nocą?? Szalona zabawa w wyjątkowych sopockich klubach. Dla Waszego komfortu i uwiecznienia niezapomnianych chwil zapewniamy osobistego fotografa Smile

Dla Kawalerów też znajdzie się u nas odpowiednia oferta i oprawa wieczoru Smile

Co do kawalerskiego to polecam   https://neworleans.pl/klub-gogo-w-warszawie/ który jest idealny na dyskretną korporacyjną imprezkę. Często także znajomi chodzą tam wieczory kawalerskie. Zabawa jest przednia, świetne tancerki, finezyjne drinki. Polecam, ten wieczór bedzie niezapomniany[/url]













[url=https://neworleans.pl/klub-gogo-w-warszawie/%5b/url]
Odpowiedz
#9
w prezencie dla Panny Młodej można też kupić zestaw fajnych kosmetyków NUXE
Odpowiedz
#10
Ciekawa opcja. Ciekawe czy panowie też preferują tego rodzaju rozrywki?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości