buty na ślub
#1
Hej dziewczyny mam takie małe pytanko może trochę śmieszne, czy wypada iść w sandałach do ślubu? I czy w ogóle spotkałyście się z sandałami dla Panny Młodej? Mam w przyszłym roku w czerwcu ślub i weselisko też oczywiście i nie chce mi się męczyć stopy w całych butachSad
Odpowiedz
Polecamy
#2
Szczerze to nie spotkałam się jeszcze nigdy u Pani Młodej z sandałami, ale jak tylko coś takiego znajdziesz w sklepie to czemu nie? Masz rację szkoda męczyć nasze piękne stópkiBig Grin
Odpowiedz
#3
Ale masz na myśli sandały na obcasie, czy na płaskiej podeszwie?
Odpowiedz
#4
Sandały jak najbardziej, tylko nie o tej porze roku Smile
Odpowiedz
#5
Wczoraj w jakimś filmie fabularnym widziałam panną młodą w sandałach Smile
Odpowiedz
#6
pannę młodą nie panną młodą Smile
Odpowiedz
#7
przepraszam, literówka Smile
Odpowiedz
#8
Buty warto dobierać idealnie na wymiar. Są takie firmy jak http://www.unibut.net/ które projektują obuwie specjalnie pod konkretną stopę, zgodne z projektem. Sama już teraz wiem, że jest to optymalne rozwiązanie ;-)
Odpowiedz
#9
Nie widziałam jeszcze panny młodej w sandałach, ale wychodzę z założenia, że buty i tak będą raczej schowane pod sukienką, więc można założyć jakiekolwiek Tongue
Odpowiedz
#10
Ja miałam 3 pary butów na swoim weselu Big Grin Jedne do kościoła wysokie, tak by nie wyglądać na małą przy mężu, dwie pozostałe do tańczenia. Wszystkie na wysokim obcasie z tym że te ostatnie na koturnie, by były wygodne. Muszę jednak powiedzieć, że wszystkie te buty są bardzo słabo wykonane i się szybko przecierają podeszwy.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  złote buty na ślub karcia84 4 8,446 04-13-2023, 12:38 PM
Ostatni post: Karolina_M_88
  Torebka na ślub amberr 1 5,036 01-11-2020, 06:10 PM
Ostatni post: Maestro



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości