Buty na przebranie
#1
Idę w czerwcu na wesele z chłopakiem jaką osoba towarzysząca.Na te wesele mamy załatwiony pojazd.Mam szpilki take z 4 cm z wolnymi piętami.Wzieła bym balerinki na płaskim.Czy wypada mi je wziąść do reklamówki iść do kościola tak z nimi.Poradzcie mi?
Odpowiedz
Polecamy
#2
Z reklamowka na wesele ? Big Grin To nie wypada, weż lepiej większą torebkę albo pogadaj z kimś niech ci chłopak załatwi żeby komuś w aucie je zostawić. Wtedy nie będziesz musiała ich nosić przy sobie a w razie czego będziesz je miałą na przebranie.
Odpowiedz
#3
Jak dla mnie to jest to niski obcas i bez problemu przetańczyłabym całe wesele. Bywało że i na wyższych się tańczyło i było ok. Ważne by się dobrze pięta trzymała. Co do reklamówki to nie wypada. Ewentualnie możesz wziać torebkę na prezent i tam włożyć buty, chusteczki i inne drobiazgi. Idąc z tym nie będzie widać że to są buty i nic nie podpadnie.
Odpowiedz
#4
Modne są duże torebki i do niej zmieszczą sie buty. Chyba że kreacja jest mega wystrzałowa i torebka do niej maleńka, wtedy pozostaje torba jak na prezent, którą stawiamy pod stołem i po sprawie.
Odpowiedz
#5
Ja do tańczenia mam osobne buty , na płaskim.
Odpowiedz
#6
Ja mam dosyć wygodne buty nie przewiduję żeby je zmieniać.
Odpowiedz
#7
Pochwalisz się jakie?
Odpowiedz
#8
Taneczne buty są najlepsze na salę.
Odpowiedz
#9
Ja mam szpilki 8 cm i zamierzam w nich wytrzymać bo są piękneSmile
Odpowiedz
#10
Ja butów nie mogę kupić, wszystkie są mi niewygodne.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Buty dla dzieci i dorosłych - polecany sklep Dasbis34 1 97 03-19-2024, 09:24 AM
Ostatni post: dzika
  Gdzie mogę zakupić naprawdę wytrzmałe buty? Kulka424 2 530 10-30-2023, 02:17 PM
Ostatni post: dzika
  Buty sportowe - poszukiwania Gosia91 2 444 05-17-2023, 04:42 PM
Ostatni post: shakira
  Białe damskie buty na wiosnę i lato 2023 Monika55 1 413 04-17-2023, 02:14 PM
Ostatni post: Gosia91



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości