Catering czy kucharka?
#1
Organizuje wesele na wsi w domu kulturyBig Grin i chciałabym się dowiedzieć czy lepiej catering czy kucharkę wynająć do obsługi?? Czy maa ktoś jakieś negatywne przeżycia związane z kucharką??
Odpowiedz
Polecamy
#2
Ja osobiście jestem za wyborem kucharki i jeśli znasz dobrą to jedzenie będzie smakować lepiej jak u mamyBig Grin
Odpowiedz
#3
Moim zdaniem lepsza będzie kucharka ponieważ nic nie zastąpi smaku wiejskich potraw
Odpowiedz
#4
No cóż jak ma Ci kto pomóc przy dowozie produktów, przygotowaniu mięs itd. to możesz się skusić na kucharkę. Na pewno będzie coś taniejShy Jednak catering to dobra sprawa, wychodzi trochę drożej, ale jedzenie też wcale nie jest dużo gorsze. W końcu to nowoczesna nazwa kucharki full serwisWink
Odpowiedz
#5
Spotkałam się z wersją mieszaną: garmaż był z cateringu, a dania gorące przygotowywał "własny" kucharz, bo chodziło o jego specjalność (dziczyzna). Całkowicie wypaliło. Garmaż był świeżutki i smaczny, profesjonalnie konfekcjonowany i udekorowany na półmiskach, no a dania gorące - po prostu marzenie... Wink
Odpowiedz
#6
(05-13-2010, 07:45 PM)Lawenda napisał(a): Organizuje wesele na wsi w domu kulturyBig Grin i chciałabym się dowiedzieć czy lepiej catering czy kucharkę wynająć do obsługi?? Czy maa ktoś jakieś negatywne przeżycia związane z kucharką??


Popytaj wśród znajomych, to na pewno znajdziesz jakąś dobrą kucharkę. CO do cateringu, to weź pod uwagę to, że takie jedzenie może być droższe, chociażby z tego powodu, że trzeba je będzie dowieść. A i jego świeżość też może pozostawiać wiele do życzenia. Kucharkę będziesz mieć na miejscu i będziesz widzieć, co i jak gotuje Smile
Prawdopodobnie największy katalog firm weselnych! Oceńcie sami: http://www.weselezklasa.pl/
Odpowiedz
#7
Moim zdaniem kucharka to lepsze rozwiązanie. Tylko trzeba jej zapewnić odpowiednie warunki pracy
Odpowiedz
#8
Osobiście wolę postawić na sprawdzony catering dietetyczny w gdańsku niż bawić się w kucharkę. Zawsze z rana przyjeżdża posiłek na cały dzień, różnorodne potrawy, świeże składniki, a cena myślę, że niższa niż zatrudnić kucharkę i kupić wszystkie składniki.
Odpowiedz
#9
Niestandardowe smaki polskiej kuchni w "Rzeszowskich Słoikach" to prawdziwa gratka dla podniebienia! Ich menu zaskakuje różnorodnością, oferując wyborną paletę tradycyjnych smaków, jak soczyste kotlety schabowe czy aromatyczne zupy. A jeśli preferujesz delektowanie się tymi smakami w zaciszu domu, restauracja zapewnia także usługę dostawy potraw. Odwiedź ich stronę i przekonaj się, że jedzenie rzeszów jest naprawdę smaczne i wcale nie nudne!
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Question Catering weselny w Warszawie. Jaka firma? PannaZuzka 4 17,417 10-29-2022, 01:19 PM
Ostatni post: mayka



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości