Co chcielibyście dostać
#1
Piszcie co chcielibyście dostać lub kiedyś podarowaliście Parze Młodej może komuś przydadzą się pomysły Rolleyes
Odpowiedz
Polecamy
#2
pieniadze!!! teraz to chyba nikt nie daje prezentow, chyba ze jest takie zyczenie pary mlodej
Odpowiedz
#3
Z prezentami to różnie bywa. My dostaliśmy zestaw kołdra + poduszki, zestaw ręczników, pościel ( 2 ), zestaw talerzy i zestaw sztućców, same zestawyRolleyes Na szczęście nic się nie powtórzyło, ale różnie z tym bywaCool
Odpowiedz
#4
Hmmm ja osobiście uwielbiam prezentyBig Grin jednak mam znajomą, która wszem i wobec ogłaszała, że nie chce prezentów a jak przyszło co do czego to była uradowana!!! Sami widzicie ludziom nie dogodziszHuh
Odpowiedz
#5
ja preferuję pieniądze, zamiast prezentów. sama sobie sprawie prezent za nie Smile. a trak poważnie, to w wypadku, gdy chcemy kupić sobie meble do mieszkania, to lista prezentów nam z tym nie pomoże. problem tylko z tym jak powiadomić gości, że wolimy dostać koperty zamiast paczek Wink. szukając pomysłu na to, trafiłam na ten artykuł: http://www.saladlaciebie.pl/artykuly/pok...w-slubnych
i w nim znalazłam najlepsze rozwiązanie tego problemu, a mianowicie, aby w zaproszeniach umiescic taka prośbe w formie zabawnego wierszyka. tak chyba nikt sie nie obrazi Wink
Odpowiedz
#6
Ja też uważam, że najlepsze są pieniądze. Prezenty rzeczowe, jak pościel, kołdry, poduszki czy sprzęt AGD/RTV, mogą podarować rodzice. A reszta rodziny niech daje koperty. Młodzi sami będą doskonale wiedzieć, jak zagospodarować kasę.
Odpowiedz
#7
jakąś porcelanę, wyposażenie domu
Ważnym dniem dla każdego jest wesele. Pomyśl już dziś!
Odpowiedz
#8
Dla kogoś kto remontuje dom to może być ładna lampa
Polecam stronkę http://www.lampy-bright.pl/
mają tu naprawdę ciekawy asortyment,
a w nowym mieszkaniu najważniejsze są ciekawe dodatki
Polecam :-)
Odpowiedz
#9
Nie chciałabym dostać tony sprzętu z okazji ślubu. Ja stanowczo wolę otrzymać pieniądze. Prezentem dla mnie będzie moja fotografia ślubna w Łodzi, a nie 3 zestaw sztućców od babki, wujka, stryjka. Tak jak wyżej ktoś napisał - ew. prezenty od rodziców, ale z nimi rozmawia się na bieżąco i najlepiej wiedzą w co zaopatrzyć swoje dzieci.
Odpowiedz
#10
Pieniądze Wink i jakieś pamiątki np. album ślubny, ramkę na zdjęcie, pozytywkę itp.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości