Ankieta: Czy uważasz że podziękowania dla rodziców są ważne
Nie posiadasz uprawnień, aby oddać głos w tej ankiecie.
tak
33.33%
1 33.33%
nie
66.67%
2 66.67%
Razem 3 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Co można podarowac rodzicom na podziękowania
#1
Question 
Nie wiem co dać rodzicom w ramach podziękowań. Ogólnie to podziękowania nie bardzo mi sie podobaja ale jak trzeba to trzeba. Może macie jakieś sugestie bo o ile sie orientuję to przewaznie daruje się kwiaty, ale po co tacie i teściowi kwiatyTongue
Dzięki za pomoc
Odpowiedz
Polecamy
#2
A ch... z podziekowaniami. Zresztą t zależy czy pomogli faktycznie czy przeszkadzali w organizacji, jak moj brat sie żenił to to był tylko stracony czas i zamiast bawić się to wszyscy w kółeczku czekali na koniec tego widowiska. Ogólnie polecam całkowicie z tego zrezygnować ja sam tez tak zrobieSleepy
Odpowiedz
#3
hm, ja własnie mam podobny problem, tez nie wiem co podarować, raczej z tego zwyczaju nie chcę rezygnowac, gdyż jest on bardzo fajny.
Szukasz profesjonalnego albumu ślubnego? Fotoksiążka będzie idealna.
Odpowiedz
#4
Ja sądzę, że najpiękniejszym podziękowaniem dla rodziców będzie szczęśliwe życie w małżeństwie ich dzieci. Po to wychowujemy nasze dzieci, żeby były porządnymi, uczciwymi ludźmi i miały w życiu dobrze. To jest najlepsza nagroda za wszystkie lata. Smile
Odpowiedz
#5
Dziewczyny może coś wybierzecie z tych propozycji podziękowań http://sklep.planowaniewesela.pl/produkt...ziekowania . Ja myślę nad sercem z grawerem.
Odpowiedz
#6
Nie polecam prezentów typu: grawerowane kieliszki czy tabliczki pamiątkowe. Nie wiadomo w sumie co z nimi potem robić. Mam kilka takich gadżetów i nie są zbyt estetyczne tak wiec wyjmuję je jedynie gdy przychodzą do mnie znajomi. A tak trzymam schowane i jedynie marnują mi miejsce.

Jesli chcecie podarować rodzicom oraz chrzestnym coś eleganckiego, polecam pościel:
https://satyna24.pl/p/posciel-160x200-ko...zak-wz569/

W sklepie mozecie dostać wiele pięknych i dobrych jakościowo wzorówSmile
[Obrazek: posciel-wzor-3D-zygzak-569.jpg]
Odpowiedz
#7
Oryginalny prezent na podziękowanie dla rodziców to np personalizowany obraz w drewnianej ramie i podziękowaniami grawerowanymi na sklejce. Praktyczne rozwiązanie i pewnie będzie dłużnej przypominał o tej uroczystości niż kosz z kwiatami czy coś w tym stylu Wink
Odpowiedz
#8
Możecie przykładowo też tutaj https://antolove.pl/prezenty-slubne się rozglądnąć, ponieważ tam macie nie tylko dekoracje ślubne, prezenty od gości dla Młody, ale właśnie też ciekawe opcje na podziękowania, czy też praktyczne rzeczy jak skrzynki na koperty itd. Także warto tez rzucić tam okiem... Jest tam z czego wybierać.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Podziękowania pablito 7 10,244 11-17-2023, 03:12 PM
Ostatni post: Tamiza77
  Podziękowania dla rodziców kiedy fotograff 5 11,143 07-03-2017, 10:45 AM
Ostatni post: maria00
  Czy muszą być podziękowania dla rodziców ~~jolka~~ 7 23,656 01-11-2016, 04:09 PM
Ostatni post: Magdusiaa1988



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości