Co myślicie o wiejskim weselu
#1
Witam chce mieć fajne wesele takie tradycyjne wiejskie ale koniecznie chcę uniknąć tandety czy macie jakieś doświadczenia na czym się skoncentrować??
Odpowiedz
Polecamy
#2
Moim zdaniem wiejskie wesela mają swój urok, każdy jeszcze z dzieciństwa wspomina jak się pobierali nasi wujkowie, dokładnie taki klimat im towarzyszył. Ja w ubiegłym roku byłam na dwóch weselach, jedno było typowo "nowoczesne" bez muzyki i wodzireja, a drugie posiadało te elementy. Jak rozmawiałam z ludźmi po weselu to zdecydowanie z tego tradycyjnego byli bardziej zadowoleni. To "wiejskie" wesele było organizowane dodatkowo w przepięknym miejscu - folwark stara winiarnia http://www.folwarkstarawiniarnia.pl/ , klimat tego miejsca dopełnił idealnie atmosferę - pomieszczenia są ślicznie odrestaurowane, ściany są z kamienia i dekoracje starodawne, nie jest wiejsko, jest po prostu ślicznie. Jeśli masz tylko okazję, aby tam je zorganizować to naprawdę polecam. Ekstra się tam bawiłam.
Odpowiedz
#3
na wiejskim weselu właśnie powinno być troszkę tandety bo to dodaje uroku...
Verse-z humorem i na poziomie...
Odpowiedz
#4
Wiejskie wesela są najlepsze Smile Przynajmniej ja mam takie wspomnienia Smile
Odpowiedz
#5
Oczywiście! Na wiejskich weselach liczy się przede wszystkim dobra zabawa i dużo jedzenia Smile Ludzie nie spinają się tak bardzo jak na eleganckich przyjęciach w hotelach Smile No zobaczcie sami http://www.youtube.com/watch?v=hQZhZAXd3uw
Odpowiedz
#6
Zapraszam wszystkie zainteresowane Panie na obejrzenie inspiracji an moim blogu : http://whitestylishness.blogspot.com/
Odpowiedz
#7
Ja zawsze marzylam o takim prawdziwym wiejskim weselu (jak to mieszczuch), ale chyba raczej się nie uda Sad
Odpowiedz
#8
Ostatnio byliśmy z narzeczoną na takim weselu - świetna sprawa, dużo śmiechu, zabawy, dobre jedzenie Smile
Wszyscy bardzo dobrze je wspominają...
Odpowiedz
#9
Wiejski stolik to podstawa na takim weselu, bimberek powinien lecieć nieprzerwanie aż do ostatniego gościa Smile Albumy ślubne w których będą przepiękne zdjęcia będzie można wspominać naszym wnuczkom jak to się kiedyś było na wiejskim weselu Smile
Odpowiedz
#10
Wiejskie wesele jest super. Wydaje mi się że te dzisiejsze ekstrawaganckie wesela tracą swój urok. Nawet ludzie bawić się nie potrafią tak jak kiedyś. Wszystko jest jakieś takie udawane. A wesela góralskie - to jest toSmile Tam nie trzeba wiele... Tam liczy się dobra zabawaSmile Dlatego uważam że pomysł z wiejskim weselem jest po porostu superSmile
Zawsze ciekawe pomysły na zabawę weselną:
www.wesolepluszaki.pl
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Na czym zaoszczędzić na weselu talki 3 1,821 02-29-2024, 10:38 AM
Ostatni post: shakira
  Tłumacz na międzynarodowym weselu w Polsce McNick 8 34,980 11-16-2023, 09:59 PM
Ostatni post: mayka
  Jakie alkohole postawić na weselu ramiva 1 1,991 06-12-2023, 11:56 AM
Ostatni post: romana
  Ile wódki poszło Wam na weselu ramiva 2 1,588 05-29-2023, 11:35 AM
Ostatni post: Latarnik
Wink Dzieci na weselu m@łpa 18 55,057 12-12-2022, 10:15 PM
Ostatni post: mayka
  Miód na weselu? Kulka424 6 3,450 12-07-2022, 04:38 PM
Ostatni post: Tamiza77
  Dania na weselu Pandora 10 39,475 06-21-2022, 10:36 PM
Ostatni post: mayka



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości