Co myślicie o wiejskim weselu
#21
My mieliśmy u siebie wiejski stół i taki słodki kącik i to właśnie on zrobił chyba największe wrażenie na gościach. Były domowe wypieki i duuuużo krówek, które kupiliśmy w http://www.cukrowki.pl/. Ciekawe opakowania, rewelacyjny smak ( wcześniej przetestowaliśmy darmową próbkę ). Koszta niewielkie a zadowolenie gości bezcenne więc warto spróbować.
Odpowiedz
Polecamy
#22
Widzę, że temat został omówiony w zupełności. Mam nadzieję, że Wasze oferty się przydadzą.
Za późno poznajemy, że jedyną rzeczą, której nie należy żałować, to nasze błędy.
Odpowiedz
#23
Świetna opcja! Big Grin Byłam na takim weselu - w stodole Wink Oczywiście zaaranżowanej w cudowny sposób Smile Wszystko było idealne i dopięte na ostatni guzik Smile
Odpowiedz
#24
Co to znaczy wiejskie wesele? Jak ze starych filmów czy takie współczesne w stylu sielskim i retro? Myślę, że obie opcje można połączyć Smile
Odpowiedz
#25
Wiejskie czy nie, najważniejsze żeby zabawa była przednia i goście zadowoleni. Na weselu dużo zależy od muzyki. A jednym z ulubionych gatunków jest zdecydowanie Disco Polo. Mój ulubiony zespół to Bayer Full Smile Nawet mają nową piosenkę weselną, jest super. Mało tego, dowiedziałam się, że jest możliwość skorzystania z ich usług, przyjadą i dadzą występ na weselu. Dacie wiarę, ja na początku nie wierzyłam jak mi koleżanka mówiła. Ale faktycznie czytałam o tym na jednym z portali w necie. U nas plany ślubne są takie wstępne przez pandemię, ale jak już się skonkretyzują to też do nich napiszemy z prośbą o występ.
Odpowiedz
#26
W sumie trudno powiedzieć.... Ale powiem jedno - jest to wasz dzień i tego najlepiej się trzymać. Ja ostatecznie postawiłabym tak w ogóle na wedding planner Warszawa , bo taka osoba pomoże wam w wielu aspektach. A wiecie przy tego typu weselu na pewno wsparcie się jakieś przyda...
Odpowiedz
#27
Ogólnie nie podejmowałbym tak trudnych decyzji samemu. Jak wyżej wspomniane, powinien się temu przyjrzeć jakiś wedding planner, najlepiej po szanowanym kursie typu https://emtg.pl/wedding-planner/ . Wtedy mamy pewność, że ktoś zna się na rzeczy w takich niekonwencjonalnych metodach. Ogólnie gorąco polecam ten kurs wszystkim, którzy marzą o tworzeniu wymarzonych wesel. Słyszałem o nim same dobre opinie
Odpowiedz
#28
Ostatnio na weselu graliśmy w grę nigdy przenigdy i zabawa była mega ostra! https://pracapoludnie.pl/ogolne/najlepsz...przenigdy/ Nigdy się tak dobrze nie bawiłem Big Grin
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Na czym zaoszczędzić na weselu talki 4 1,990 Wczoraj, 04:57 PM
Ostatni post: KrystynaMarcinska
  Tłumacz na międzynarodowym weselu w Polsce McNick 8 35,282 11-16-2023, 09:59 PM
Ostatni post: mayka
  Jakie alkohole postawić na weselu ramiva 1 2,111 06-12-2023, 11:56 AM
Ostatni post: romana
  Ile wódki poszło Wam na weselu ramiva 2 1,718 05-29-2023, 11:35 AM
Ostatni post: Latarnik
Wink Dzieci na weselu m@łpa 18 55,585 12-12-2022, 10:15 PM
Ostatni post: mayka
  Miód na weselu? Kulka424 6 3,637 12-07-2022, 04:38 PM
Ostatni post: Tamiza77
  Dania na weselu Pandora 10 39,815 06-21-2022, 10:36 PM
Ostatni post: mayka



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości