Co podać na kolację zaręczynową z rodzicami?
#1
Chciałabym żeby nasi rodzice się w końcu spotkali w związku z tym przygotowałam dla wspólną kolację. Nie wiem jednak czego unikać i co podać.
Wymyśliłam sobie, że może przygotuję jakąś włoską potrawę z mięskiem i pieczarkami, do tego sosik pomidorowy, jakaś sałatka... Później ciacho, kawa/herbata, jakiś może mocniejszy trunek...
Może macie jakieś inne ciekawe pomysły, które sprawią, że ten wieczór będzie wyjątkowy
Odpowiedz
Polecamy
#2
Ten wieczór będzie na pewno sam w sobie wyjątkowySmile. A na kolacje możesz podać coś co wszystkim przypadnie do gustu, haha przecież znacie to Wasi rodzice
Odpowiedz
#3
A może by tak od razu otruć teściowąCoolBig GrinTongue
Tak poważnie to na pewno zostaniesz conajmniej lekko skrytykowanaAngry nie przejmuj się tym tak musi byćSleepyExclamation
Odpowiedz
#4
A może zaskocz wszystkich i zaserwuj SuSHi Smile Możesz zrobić albo sama, albo zamówić, zwykle tutaj można znaleźć z dużą zniżką. Jeśli jednak twoja rodzina z zasady jest przeciwna takim "eksperymentom" to może wypróbujesz lasagnie po bolońsku? To danie chyba każdemu smakuje.
Odpowiedz
#5
Ja podałam makaron ze szpinakiem i serem pleśniowym. Pychaaaaaaaa
Odpowiedz
#6
Wszystko zależy od tego co rodzice jedzą. Lepiej zrobić mniej wykwintne danie ale żeby smakowało niż się namęczyć z przygotowaniem ponieść koszta i żeby było niezjedzone. Sushi jest nie najlepszym pomysłem, w naszym przypadku pewnie by wylądowało w koszu a nie w brzuchach rodziców.
A może lepiej iść do restauracji lub zamówić catering ? Wtedy unikniesz komentarzy teściowych Big Grin
Odpowiedz
#7
Polana92, catering może być ryzykowny w przypadku konserwatywnych teściowych. Pomyśli taka: ona nie umie gotować, mój synuś będzie jadł konfekcyjne... I na dzień dobry masz w plecy. :lol: A przecież wiemy, co lubią nasi rodzice, znamy ich upodobania kulinarne. Wystarczy przygotować coś według własnego pomysłu, ale pod ich smak. Pewnie, że nie schabowego z kapustą, ale np. barszcz na domowym zakwasie i własnoręcznie upieczone paszteciki każdy zje. Albo domową sałatkę, nawet dwie lub trzy, i upieczony w domu sernik.
Odpowiedz
#8
Nie eksperymentuj - przyrządź to, co wychodzi Ci najlepiejSmile Jeśli dobrze czujesz się w kuchni włoskiej, to oczywiście wybierz coś z niejSmile
Odpowiedz
#9
Zawsze możesz zamówić pizze Tongue
Profesjonalna organizacja imprez weselnych. Posiadamy wiele sprawdzonych i kreatywnych pomysłów, które na pewno, każdemu przypadną do gustu.
Odpowiedz
#10
Może tradycyjny kotlet schabowy?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości