Co z niechcianym prezentem
#1
Mam takie obawy, może sie mylę ale jak dostane coś co mi kompletnie nie spasuje np. robot kuchenny, obraz itp. To co mam zrobić jeżeli nie będę chciała tego używać/eksponować a to prezent od bliskiej rodziny.
Macie jakieś pomysły na wyjście z tej niezręcznej sytuacjiHuh

Ale zawsze mam nadzieję że taka mnie nie spotkaTongue
Odpowiedz
Polecamy
#2
Zawsze można sprzedac jeżeli chodzi o sprzęt a powiedzieć że się zepsuł jakoś to przejdzie. Natomiast gorsza sprawa z prezentami typu obraz waza itp. jesli to od bliskiej rodziny to faktycznie jest problem i sama jestem ciekawa jak go rozwiązaćCool
Odpowiedz
#3
Co to za problem niestety muszę zareagować bo to jakieś śmieszne. Logiczne że trafić z prezentem ma większe szanse bliższa rodzina. A dalszą wiadomo olewasz proste i spieniężyć zawsze można. Nie róbcie sobie niepotrzebnych stresów
Odpowiedz
#4
Dlatego trzeba precyzyjnie i ostrożnie dobierać do drugiej osoby prezenty, aby uniknąć takich sytuacji. Przykładowo ja teraz mojej kuzynce chce kupić takie https://www.equishop.com/pl/715-bryczesy-hkm bryczesy, bo interesuje się końmi i uprawia nawet jeździectwo. Także wiem, że jej się coś takiego przyda.
Odpowiedz
#5
Cytat:Co to za problem niestety muszę zareagować bo to jakieś śmieszne. Logiczne że trafić z prezentem ma większe szanse bliższa rodzina. A dalszą wiadomo olewasz proste i spieniężyć zawsze można. Nie róbcie sobie niepotrzebnych stresów


Dokładnie zgadzam się. Prezenty daje się z dobroci serca a nie żeby komuś zrobić na złość. Więc czym się przejmować jak będzie niewypał. To już sprawa po stronie obdarowanego.
prezenty.edu.pl
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości