Czarny czy Biały?
#1
Jaki preferujecie garnitur czarny czy bialy?
Fotografia Ślubna & Projektowanie Stron Internetowych http://www.mfinity.pl
Odpowiedz
Polecamy
#2
Zdecydowanie czarny lub jakiś kolor ale ciemny. Białe i jasne garnitury na wesele to wieśniactwo i bezguście. Czasami widać takich "pajaców" jak idą w świecących srebrnych garniturach, toż to tragedia. Garnitur nie musi byćczarny ale lepiej jakby był ciemny (brąz, granat, szary itp)
Odpowiedz
#3
Popieram przedmówcę. Żadnych srebrnych, popielatych czy beżowych, ani - zgroza - białych. Ostatnio powraca moda na tzw. jaskółkę z szarym plastronem i sztuczkowymi spodniami. Tradycyjny, elegancki strój dla pana młodego. Pamiętam początek lat 90., kiedy panowie młodzi, zwłaszcza na prowincji, do czarnych smokingów ślubnych wkładali białe skarpetki i czarne mokasyny. To dopiero była wiocha! A przede wszystkim strój musi być dopasowany do sukni panny młodej, żeby nie wyglądali jak w cyrku.
Odpowiedz
#4
Ja bym swojego pogoniła gdyby chciał iść do ślubu w białym. To przecież nie komunia Smile Byłam kiedyś na weselu ze srebrnym panem młodym i jak widziałam to opinie o tym czy mu pasowało były podzielone i część mówła że źle wygląda. Przy ubiorze czarnym lub ciemnym, nikt raczej źle nie będzie gadał.
Odpowiedz
#5
Tu już nawet nie chodzi o gadanie, ale o elementarną znajomość podstawowych zasad ubierania się do ślubu. Trzeba sobie uświadomić, że do strojnej, tradycyjnej białej sukni z welonem jasny garnitur po prostu nie pasuje. To trochę tak, jakbyśmy chodzili w kozakach do piżamy... Big Grin
Odpowiedz
#6
Nareszcie głos rozsądku. Nie wyobrażam sobie panny młodej w czarnej sukni ;] Kobieta musi mieć białą suknie a mężczyzna czarny garnitur. Musi być między nimi kontrast. Poza tym taka jest tradycja i etykieta.
Profesjonalna organizacja imprez weselnych. Posiadamy wiele sprawdzonych i kreatywnych pomysłów, które na pewno, każdemu przypadną do gustu.
Odpowiedz
#7
Myślę, że czarny jest lepszy. Klasyka wygrywa http://www.planowaniewesela.pl/jpg/obuwi...czarna.jpg
Odpowiedz
#8
Zdecydowanie czarny lub grafitowy - nadaje po prostu szyku.
Odpowiedz
#9
Mi najbardziej podoba się czarny garnitur, biała koszula, szelki i mucha. Smile
Odpowiedz
#10
Jasne że klasycznie czary i biała koszula. Smile
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości