Start Zespoły weselne Regulamin Mapa Kontakt
SzukajUżytkownicyKalendarzPomoc Witaj! Rejestracja

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy bez zaręczyn mozna do ślubu

05-21-2013, 08:48 PM
RE: Czy bez zaręczyn mozna do ślubu
Fakt. Mógłby chociaż uzasadnić takie swoje stanowisko. Argumentacja "nie, bo to nie dla mnie" jest dziecinna i nierzeczowa. A pierścionek nie musi być najdroższy, przecież to bardziej symbol, niż inwestycja. Cóż, już na etapie planowania wspólnego życia trzeba sie uczyc sztuki kompromisu... Wink
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Polecamy
05-23-2013, 12:25 PM
Nikt Mu nie każe od razu padać na kolana, dawać bukietu z tysiąca róż i wyciągać zza pazuchy największych brylantów na świecie ;-) jeśli to ta cała otoczka Mu nie odpowiada, to wystarczyłoby, że zapyta: "Kochanie, chcę się z Tobą ożenić, jeśli chcesz zostać moją żoną, to powiedz, czy chciałabyś na pamiątkę tej decyzji otrzymać pierścionek"? Tongue Z każdej sytuacji jest wyjście, które usatysfakcjonuje obie strony Wink
05-28-2013, 09:45 PM
I pomyśleć, że zaręczyny przeżywają taki renesans! A jeszcze nie tak dawno słowa "narzeczony" i "narzeczona" były traktowane jako XIX-wieczny przeżytek, mało komu przychodziło to do głowy. No cóż, niezbadane są wyroki... Wink
01-11-2016, 04:16 PM
Dziewczyny zaręczyny, to miły zwyczaj, ale przecież bez nich też można wziąć ślub. Najważniejsze, to ustalić czego chcemy od życia. Zajrzyjcie tutaj http://www.planowaniewesela.pl/warto_wie...zed-slubem
03-11-2016, 02:03 PM
No zaręczyny to umowne. Taka tradycja, żeby się zgodziła przed ślubem, a nie odrzuciła przed ołtarzem, ale nie ma obowiązku. Nie sprawdza tego nikt.

Loftbar.pl - tylko u nas kinkiety industrialne
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz 

forum weselne, ślubne - wesele, ślub, organizacja wesela

Partnerzy: kapele.pl