Czy mogę znaleźć tutaj godnego człowieka?
#1
Czy możecie polecić sklepy lub marki oferujące dobrej jakości jednoczęściowe stroje kąpielowe?
Jakie są najlepsze zestawy kosmetyków do pielęgnacji skóry, włosów i makijażu?
Jak znaleźć lepszą pracę? Czy możecie podzielić się swoimi doświadczeniami lub poradami?
Czy warto skorzystać z kredytu online? Jakie są najważniejsze rzeczy do wzięcia pod uwagę przed zaciągnięciem takiego kredytu?
Jak znaleźć lepszą pracę w branży, która mnie interesuje? Czy warto rozważyć zmianę ścieżki zawodowej?
Czy ktoś miał doświadczenie z wynajęciem samochodu z wypożyczalni? Jakie są najważniejsze rzeczy do wzięcia pod uwagę przed skorzystaniem z takiej usługi?
Jak dobrać meble do pomieszczenia w szarych kolorach? Czy ktoś może polecić konkretne style lub inspiracje?
Jak znaleźć możliwość pracy jako modelka w Polsce z zapewnionym zakwaterowaniem i dodatkowymi korzyściami? Czy ktoś ma informacje na ten temat?
Jakie są Wasze hobby? Czy macie jakieś ciekawe zainteresowania, którymi chcielibyście się podzielić?


Trochę off topic Smile

Tak się złożyło, że moja siostra znalazła tu interesującego mężczyznę i niedawno wyszła za mąż ^_^
(Moderator, nie troll!!!)

Czy są tu przystojni ludzie! Wink Jestem Maria, 25 lat.
Pracuję jako modelka, z sukcesem-mam nadzieję,że ty też! Chociaż, jeśli jesteś bardzo dobry w łóżku, to jesteś poza kolejką!)))
Like me here plz: http://everydating.org/profile/LolitaNep/ (jeśli żona jest w pobliżu, nie klikaj! Big Grin)
Nawiasem mówiąc, przez długi czas nie było seksu, bardzo trudno jest znaleźć przyzwoity...

I nie! Nie jestem prostytutką! Wolę harmonijne, ciepłe i niezawodne relacje. Gotuję wyśmienicie i nie tylkoWink mam dyplom z marketingu.

Moje zdjęcie:
[Obrazek: 5489819-2-3.jpg]

___
Dodano

Zdjęcie jest zepsute, przepraszam(((
Mój profil w aplikacji randkowej: http://everydating.org/profile/LolitaNep/
Lub napisz do mnie w telegramie @LolitaNep_best ( zacznij rozmawiać ze swoim zdjęciem!!!)
Odpowiedz
Polecamy


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Gdzie mogę zakupić naprawdę wytrzmałe buty? Kulka424 2 634 10-30-2023, 02:17 PM
Ostatni post: dzika



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości