Dania na weselu
#1
Cześć organizujemy z mężem wesele i mamy problem z menu ślubnym. Korzystamy z cateringu http://cateringsetka.pl/oferta-ogolna-ca...le-wroclaw bo ślub będzie w plenerze. Nie wiemy jednak na jakie danie główne postawić... Wahamy się między polędwiczkami wieprzowymi z zasmażanym porem, a roladkami drobiowymi w sosie śmietankowym. Jak myślicie co będzie lepsze?
Odpowiedz
Polecamy
#2
Postaw raczej na rolad drobiowe. Nie każdy przepada za wieprzowiną
Wesele Jelenia Góra - Sprawdź naszą najnowszą ofertę
Odpowiedz
#3
Rolady, a jeśli macie jeszcze więcej zawahań, to polecam http://www.planowaniewesela.pl/warto_wie...nu-weselne
Odpowiedz
#4
Nie lubię rosołu na weselu. Nigdy go nie jadam, bo szkoda mi miejsca na niego. Big Grin
Odpowiedz
#5
Ja generalnie lubię zjeść na weselu coś innego dla odmiany, np. mięso wołowe którego na co dzień nie jadam jakoś dużo.
Odpowiedz
#6
Fajnie, dzięki Smile
Odpowiedz
#7
Tradycyjne polskie obiadowe dania to chyba najbezpieczniejsze wyjście. Zawsze jedno danie może być trochę bardziej ekstrawaganckie.
Boże dopomóz mi być takim człowiekiem, za jakiego uważa mnie mój pies.
Odpowiedz
#8
Drób zawsze lepiej się przyjmie niż wieprzowina. Jest lżejszy i trudniej zepsuć danie z kurczaka.
Im dłużej żyje ślepiec, tym więcej widzi.
Odpowiedz
#9
Wiecie, na co jeszcze możecie postawić ? Na przykładowo słodki stół na wesele , czy też stoli z napojami alkoholowymi. Myślę, że będzie to niezła niespodzianka i znajdzie się zawsze coś dobrego, dla każdego... Dzisiaj jest wiele wariantów takich stolików z frykasami Smile, także warto im się przyjrzeć.
Odpowiedz
#10
Rosołek obowiązkowo :-) A tak na powaznie to nie przesadzajcie z iloscią. Często na weselach sie tego jedzenia nie przejada.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Na czym zaoszczędzić na weselu talki 3 1,822 02-29-2024, 10:38 AM
Ostatni post: shakira
  Co myślicie o wiejskim weselu Lara 27 68,151 12-11-2023, 10:11 PM
Ostatni post: dariuszkompel1
  Tłumacz na międzynarodowym weselu w Polsce McNick 8 34,991 11-16-2023, 09:59 PM
Ostatni post: mayka
  Jakie alkohole postawić na weselu ramiva 1 1,994 06-12-2023, 11:56 AM
Ostatni post: romana
  Ile wódki poszło Wam na weselu ramiva 2 1,592 05-29-2023, 11:35 AM
Ostatni post: Latarnik
Wink Dzieci na weselu m@łpa 18 55,070 12-12-2022, 10:15 PM
Ostatni post: mayka
  Miód na weselu? Kulka424 6 3,451 12-07-2022, 04:38 PM
Ostatni post: Tamiza77



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości