DARMOWA Sesja slubna - Kraków i okolice
#1
Oferuję wykonanie sesji fotograficznej podczas Waszego Ślubu i to całkowicie za darmo. Mogę wykonać dla Was zdjęcia podczas przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii ślubnej, zabawy weselnej lub przyjęcia oraz, co pewnie Was najbardziej interesuje, podczas sesji plenerowej. Od Was zależy czy mam Wam towarzyszy przez cały dzień, czy tylko podczas wybranej części tego ważnego dla Was dnia.

Dlaczego za darmo ? Ponieważ zbieram zdjęcia do mojego portfolio ślubnego, żeby mieć co pokazać przyszłym Parom Młodym . Fotografią zajmuję się od kilku lat, ale była to głównie fotografia bardziej użytkowa ( fotografia wnętrz, wirtualne spacery ). W galerii możecie oglądnąć zdjęcia jakie „popełniłem” podczas innych darmowych sesji oraz prywatnie.

Jakie są realne koszty ? Jeżeli bierzecie ślub w Krakowie lub naprawdę bliskiej okolicy, to koszty wynoszą „ZERO”. Jeżeli będę musiał dojechać trochę dalej, to zawsze proszę o zwrot kosztów paliwa.

Otrzymacie ode mnie zdjęcia na płytce CD, wszystkie obrobione graficznie i przygotowane do wywołania. Jeżeli będziecie chcieli album w postaci fotoksiążki, to mogę zaprojektować dla Was fotoksiążkę u wybranego producenta.



DLA WAS:
Zdjęcia na płycie CD
Projekt fotoksiążki (do 20 kartek) – sam projekt


DLA MNIE:
Zdjęcia do portfolio;
Możliwość publikacji Waszych zdjęć na mojej stronie WWW;
Dodatkowe doświadczenie;

KONTAKT: darmowa.sesja.slubna(MAŁPA)gmail.com
Odpowiedz
Polecamy
#2
The BIRKENSTOCK practical experience broadly covers two factors: timeless design and sturdiness. By making use of top quality and responsibly sourced materials, we ensure that our footwear is long-enduring. Proper care, routine maintenance, and washing increase the life span and artistic appeal of a BIRKENSTOCK. Please read on for additional care techniques for oiled leather sandals:Birkenstock UK stores
Odpowiedz
#3
No to  w ogóle  -  jak wybrać fotografa ślubnego ?  Bo dla mnie ważne jest to, aby ktoś umiejętnie wykonywał zdjęcia... Czy macie sprawdzonego fotografa, który wykonam takie  fotki, jakie naprawdę chcecie mieć?  Co braliście pod uwagę wybierając dla siebie  fotografa? Tak pytam, ponieważ jestem ciekawa jakie macie podejście do tego tematu?
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Photo Fotografia ślubna i nie tylko photo-flow 4 24,697 03-16-2024, 07:57 PM
Ostatni post: mayka
  Fotografia Ślubna siwartfoto 2 24,709 02-06-2024, 02:04 PM
Ostatni post: kapelka
  Fotograf Kraków / małoPOLSKA techmanski 2 26,456 11-16-2022, 09:20 PM
Ostatni post: mayka
  Fotograf - Kraków/cała Polska adameczek 4 28,549 09-13-2022, 04:56 AM
Ostatni post: jennyxee
  Bezpłatna sesja plenerowa. Trójmiasto. FotografTrójmiasto 2 25,317 07-12-2022, 10:24 AM
Ostatni post: zofiajankowska
  Fotografia Ślubna Wielkopolska fotograff 1 23,809 06-21-2022, 07:43 PM
Ostatni post: mayka
  zdjęcia ślubne Kraków slowder 2 24,959 04-27-2022, 09:26 AM
Ostatni post: mayka
  Fotografia ślubna. 8thday 2 25,652 03-21-2022, 08:18 PM
Ostatni post: mayka
  Sesja plenerowa Robert101 2 2,112 03-22-2021, 06:10 PM
Ostatni post: mayka



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości