Dekoratorskie firmy
#1
No i jak wybrać taką firmę/osobę?? Ja osobiście się troszkę nacięłam albo mi się wydaje ale ta dekoracja była uboga. Zakładam wątek dla ludzi którzy mają podobne doświadczenia i chcą ostrzec przed nieuczciwymi firmami lub które za dużo biorą.

PS A może ja za mało zapłaciłam i nie starczyło na lepszą dekoracjeHuh
Odpowiedz
Polecamy
#2
Według mnie najlepiej zamówić firmę, która ubierała salę na wesele, na którym się było. Wtedy mniej więcej widać efekt. Ja mam wesele w lipcu, salę ubiera mi znajoma mojej znajomejRolleyes Widziałam tylko zdjęcia ale mam nadzieję że nie wyjdzie to źleSmile dam znać jak poszłoShy
Odpowiedz
#3
Moja dekoracja mi się podobała. Ujmę to tak ubiór ok, ale też jakby troszkę ubogi. Byłam miesiąc później u koleżanki i bardziej dekoracja mi się podobała. Więcej ozdobień itd. Natomiast wydaje mi się, że stan sali ma też duże znaczenie. Nasza była baaaardzo kolorowaWink
Odpowiedz
#4
Jak dla mnie udekorowanie sali we własnym zakresie to nie żaden problem, chyba, że nie ma się naprawdę czasu. Jest masa sklepów internetowych, gdzie można po atrakcyjnej cenie zakupić materiały dekoracyjne, np slubne zakupy.pl czy http://wszystkodlarestauracji.pl/
Odpowiedz
#5
Jeśli chodzi o najlepsza dekoracja weselna to firma dodatki-weselne.pl temu podoła bez wątpienia. Mają profesjonalne podejście i pozytywne nastawienie do pomysłów pary młodej. Cenowo są konkurencyjni, moim zdaniem powinnać z nimi się skontaktowac,
Odpowiedz
#6
A w domu też dbacie o odpowiednie dekoracje? Ja tutaj https://www.abc4home.pl/jak-urzadzic-salon-na-swieta/ czytam sobie na ten temat. Uwielbiam święta bo wtedy najbardziej można zaszaleć z dekoracjami Smile Teraz Wielkanoc więc też chcę trochę podziałać. Wy macie jakieś fajne pomysły na wielkanocne dekoracje?
Odpowiedz
#7
uwielbiam ślubne dekoracja, jak dla mnie głównie kwiaaty i rośliny, pięknie to wygląda
Love Heart
Odpowiedz
#8
Ja tak samo, w ogóle lubię kwiaty czy wszelkiego rodzaju ozdoby
Odpowiedz
#9
Koniecznie zajrzyj na stronę rzeczgustu.eu Jeżeli interesuje cię sztukateria ścienna w sypialni to lepiej nie można trafić. Jestem przekonana, że odpowiednio ci doradzą i zaproponują najlepsze rozwiązanie. Warto też dodać, ze sztukateria jest obecnie hitem przy aranżacji wnętrz.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości