Dentysta
#1
Sad 
Wiele razy widywałam (zwłaszcza na wsi) młode osoby, głównie panów, którzy w przygotowaniach do ślubu nie uwzględniali własnych zębów, a raczej ich braku. Zwyczaj dbania o uzębienie nie ma u nas dobrej tradycji, a szkoda. Nic tak nie szpeci jak szczerbaty albo pełen dziur uśmiech. Młodzi, dbajcie o zęby! Tak jak Wy będziecie dbać, tak będą i Wasze dzieci. Szkoda, żeby w wieku 40 lat nosić protezę...
Odpowiedz
Polecamy
#2
Osobiście nie spotkałam ani razu takiego Pana Mlodego ale faktycznie to straszny obciach. Już chyba lepiej jakby miał białe skarpetki niż brak zęba. Ja wolałabym do ślub iść na nogach zamiast autem a za tą cenę zrobić zęby narzeczonemu (lub sobie, jeśli bym miała takie ubytki).
Odpowiedz
#3
A ja znam takie osoby co nie przywiązują uwagi do uzębienia. Zostało im parę zębów na krzyż i nic z tym nie robią chociaż nie narzekają na brak pieniędzy i mógłby sobie taki facet zęby naprawić, ale po co ? Faktycznie na ich weselu trochę to głupio wyglądało jak się pan mlody uśmiechał. Pani młoda miała zęby zadbane, chyba jak wszystkie kobiety swoją drogą.
Odpowiedz
#4
Zawsze mnie zastanawiało, jak kobieta z zadbanymi zębami może się całować z facetem, który ma "co ząb to wystąp" albo tak zepsute, że wydzielają niemiłą woń. Niby miłość jest ślepa, ale ja na samą myśl mam odruchy wymiotne, blleeeee. Sad
Odpowiedz
#5
No i od chorych zębów różne choróbska mogą być.
Odpowiedz
#6
A wybielałyście zęby przed ślubem?
Odpowiedz
#7
Moja kuzynka wybielała, ale pół roku przed ślubem.Trochę to kosztowało.
Odpowiedz
#8
Moja siostra chciała sobie wybielać, ale dentystka powiedziała, że to bez sensu, bo zawsze o zęby dbała. Ani kawy ani papierosów...
Odpowiedz
#9
z badań wynika, że mężczyźni bardziej się boją dentysty od kobiet.
kapele-wesele.pl - wyszukiwarka zespołów weselnych
Odpowiedz
#10
Bo kobiety zrobią wszystko dla urody i zdrowia. Faceci są zaprogramowani inaczej. Muszą ryzykować, żeby zdobywać pokarm. Skoro nie ma w okolicy lwa ani niedźwiedzia, to pala fajki i jedzą kiepsko Big Grin to dzisiejsze ryzyko Big Grin
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości