Dzieci na weselu
#1
Wink 
Czy zapraszać dzieci na wesele a jeśli już mamy dużo gości z małymi dziećmi to czy zorganizować jakąś opiekunkę??
Wiadomo że dzieci mogą być zabawne ale czy to wychowawcze aby dziecko uczestniczyło w imprezie z alkoholem i widziało swoich rodziców w sytuacjach niekiedy dziwnych?? Sami rodzice muszą zdecydować jednak na zaproszeniu odradzałabym wpisywanie frazy "..wraz z dziećmi". No chyba że to bliska rodzina to wtedy wypada.
Może macie jakiś spostrzeżenia co do tego problemu, bo nie mogę się zgodzić z myślą że dzieci mogą rozmontować moje weseleHuh
Odpowiedz
Polecamy
#2
Oferujemy profesjonalną opiekę nad dziecięcą częścią gości. Zapewnimy im moc atrakcyjnych zajęć, gier
i konkursów, dzięki którym będą się bawić nie gorzej niż rodzice, którzy w tym czasie będą mogli oddać się weselnym rozrywkom. Animacja dla dzieci będzie wspaniałym dopełnieniem Waszego wesela. Smile Działamy na terenie śląska. Wszelkie informacje na prywatne maile Smile Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
Jasne, że zapraszać ;p Są specjalne firmy, które zajmują się dziećmi na weselach. Tak było u mojej koleżanki. No świetnie było. Dzieci miały swoje zajęcia i nikomu nie przeszkadzały. Zastanów się nad tym Smile
Darmowe ogłoszenia ślubne :

Lento.pl
Odpowiedz
#4
a ja uważam, że to zawsze będzie kłopot dla rodziców-albo może wyrzeczenie. nie sugeruję nikomu co robić, zaprosić może wypada ale rodzice tych dzieci nie przeżyją tak tego wesela jakby mogli;-) dotąd na żadnym weselu nie widziałem firmy zajmującej się tym, organizujemy też zabawy dla tych dzieciaków jednak przychodzi godzina, że dzieci znikają, a ktoś mimo wszystko nad nimi musi czuwać podczas błogiego ich snu... może taka firma to dobry pomysł. pozdrawiam
Verse-z humorem i na poziomie...
Odpowiedz
#5
Ja tam jak byłam mała to chodziłam na wesela i rodzice nie narzekali Wink ale faktycznie można im zorganizować jakąś opiekę, ustawić oddzielny stoł etc.

Hmmmm...znalazłam coś takiego http://www.planowaniewesela.pl/warto_wie...eselu.html
Odpowiedz
#6
Thumbs Up 
Witam,

ja również polecam obecność dzieciaczków na weselu. Dają niesamowitą i radosną atmosferę a można je "ogarnąć" dzięki fachowej opiece. Najpierw organizuje zabawy a jak dzieci są zmęczone wszyscy idą do wyznaczonego miejsca na czytanie bajek i układanie do snu. Także jak dzieciaki się zmęczą, kładą je spać. Osobiście polecam http://www.imprezowemaluchy.pl/
Sprawdzeni, byli na moim weseluBig Grin
Odpowiedz
#7
Różnie z tym bywa... Ja znam historie kiedy dzieciaki grupowo uznały, że pójdą zrobić tzw. numer 2 gdzieś na polnej drodze. Podtarły się białymi bluzkami i pobiegły radośnie dalej się bawić...
Odpowiedz
#8
Dzieciaki na weselu potrafią całkiem dobrze się bawićSmile Oczywiście nie ma się co oszukiwać bo mogą sprawić trochę kłopotów... Zawsze można zapewnić im trochę dobrej zabawy. Jak to zrobić? Ciekawe info na ten temat znajdziecie tutaj: www.wesolepluszaki.pl
Zawsze ciekawe pomysły na zabawę weselną:
www.wesolepluszaki.pl
Odpowiedz
#9
(08-30-2011, 06:56 PM)jablonzky napisał(a): a ja uważam, że to zawsze będzie kłopot dla rodziców-albo może wyrzeczenie. nie sugeruję nikomu co robić, zaprosić może wypada ale rodzice tych dzieci nie przeżyją tak tego wesela jakby mogli;-) dotąd na żadnym weselu nie widziałem firmy zajmującej się tym, organizujemy też zabawy dla tych dzieciaków jednak przychodzi godzina, że dzieci znikają, a ktoś mimo wszystko nad nimi musi czuwać podczas błogiego ich snu... może taka firma to dobry pomysł. pozdrawiam

W 100% się zgadzam, chyba lepiej podrzucić na weekend maluchy do dziadków ;-)
Zespół Klimat
zapraszamy na naszą stronę internetową www.zespolklimat.com.pl
Odpowiedz
#10
Jestem przeciwna obecności małych dzieci na weselu. Nie jest to dla nich ani dobre, ani zdrowe, poza tym dziećmi trzeba się zajmować, a wesele nie jest od tego. Na początku może być fajnie, ale później, kiedy towarzystwo sobie podpije... Stanowczo optuję za zorganizowaniem opieki dla dziecka i pozostawieniem go w domu.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Na czym zaoszczędzić na weselu talki 3 1,816 02-29-2024, 10:38 AM
Ostatni post: shakira
  Co myślicie o wiejskim weselu Lara 27 68,103 12-11-2023, 10:11 PM
Ostatni post: dariuszkompel1
  Tłumacz na międzynarodowym weselu w Polsce McNick 8 34,976 11-16-2023, 09:59 PM
Ostatni post: mayka
  Jakie alkohole postawić na weselu ramiva 1 1,989 06-12-2023, 11:56 AM
Ostatni post: romana
  Ile wódki poszło Wam na weselu ramiva 2 1,587 05-29-2023, 11:35 AM
Ostatni post: Latarnik
  Miód na weselu? Kulka424 6 3,442 12-07-2022, 04:38 PM
Ostatni post: Tamiza77
  Dania na weselu Pandora 10 39,461 06-21-2022, 10:36 PM
Ostatni post: mayka



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości