Dzieci to jest to:)
#11
Skoro o dzieciach mowa, to jestem ciekawa czy wiecie może, w którym sklepie internetowym kupię smoczki dla wcześniaków ? Bylam dzisiaj w sklepie stacjonarnym w moim mieście, ale niestety nie mieli żadnych produktów dla wcześniaków.
Odpowiedz
Polecamy
#12
Hej wszystkim! Chciałabym podzielić się z Wami pewnym wyzwaniem, z którym obecnie zmaga się nasza rodzina. Nasze dziecko ma trudności z zasypianiem wieczorem, co sprawia, że zarówno dla niego, jak i dla nas jest to czasem frustrujące. Szukamy różnych sposobów, które mogłyby pomóc mu się zrelaksować i łatwiej zasnąć. Ostatnio przeczytałam o lampce silikonowej https://mescomp.pl/produkty/grupa/lampki_silikonowe/ którą dziecko może trzymać w dłoni podczas snu. Ta delikatna, miękka i bezpieczna lampa może stworzyć dla naszej pociechy przytulne otoczenie i wyciszyć atmosferę w pokoju. Czy ktoś z Was ma doświadczenie z używaniem takiej lampki dla swojego dziecka? Czy moglibyście podzielić się swoimi wrażeniami i efektami, jakie przyniosło zastosowanie tej lampki w procesie usypiania?
Odpowiedz
#13
Zastanawiając się nad koślawymi piętami u dziecka, rodzice mogą szukać informacji, jak najlepiej wspierać rozwój stóp swojej pociechy. Artykuł ten może zaoferować pewne wskazówki, ale konsultacja ze specjalistą wydaje się być najlepszym krokiem.
Odpowiedz
#14
Dobrze, że są wskazówki jak z postępować z tego typu wadami. Mam takie pytanie: powiedzcie mi czy któraś z Was ma może dziecko, które uczęszczało do przedszkola typu Montessori jak tutaj https://www.oxfordzik.com.pl/ ? Różne głosy w tym temacie słyszałam i się zastanawiam czy to dobry pomysł, by posłać syna.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Mądre prezenty na świeta dla dzieci ramiva 6 1,904 09-27-2023, 08:05 PM
Ostatni post: Kamil238
  Prezenty świąteczne dla dzieci chlorella 16 56,052 05-17-2023, 02:15 PM
Ostatni post: shakira
  Nie lubię dzieci pisior 2 51,217 05-26-2013, 07:20 PM
Ostatni post: Druhna



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości