ecri czy biała?
#1
Mam pytanko. Jestem w ciąży 2 miesiąc i postanowiliśmy z narzeczonym wsiąść szybki ślub w Boże Narodzenie. Jak możecie obliczyć będę w 4 miesiącu ciąży i myślę, że brzuszek będzie już trochę widać. Czy w związku z tym faktem mogę iść w białej sukni do ślubu czy raczej wypada wybrać ecri? Mnie zawsze podobała się biała suknia, ale mieszkam na wsi i jestem trochę zahukana boję się co ludzie powiedząHuh
Odpowiedz
Polecamy
#2
Według mnie nie ma się czym przejmować jak Ci się podoba biała to idź w białej. Co to kogo obchodzi. Poza tym nie oszukujmy się rzadko kto jest taki święty w dniu ślubuAngel
Odpowiedz
#3
Miałam podobny problem, tylko że bardziej skupiłam się na welonie. Też organizowaliśmy z moim chłopakiem szybki ślub, w dniu wesele byłabym w czwartym miesiącu ciąży. Ja zawsze chciałam sukienkę ecri, ale marzył mi się też długi welon. No, ale wiadomo przecież z widocznym brzuszkiem nie mogłam iść w welonie, więc wybrałam taką sukienkę która miała go trochę zakryć i małą ozdobę do włosów. Teraz trochę żałuję. Straciliśmy dzieciątko w trzecim miesiącuSad największy cios jaki do tej pory przeżyłam każdemu współczuję kto tego doświadczyłSad Nie ma się co przejmować, że obgadają idź w tym co Ci się podoba. Kolor biały i welon to oznaka czystości, jednak rzadko kiedy taka panna idzie przed ołtarz. Po prostu czasem to widać a czasem nieAngel
Odpowiedz
#4
Ja na Twoim miejscu bym się nie przejmowała. Idź w tym co Ci się podoba i w czym się dobrze czujeszRolleyes
Odpowiedz
#5
Dzięki za słowa otuchy jestem wszystkim bardzo wdzięcznaSmile Chyba jednak zaryzykuję obgadaniem i wezmę tą białą a co tam niech się dzieje co się chceSmile
Odpowiedz
#6
Dlaczego ludzie, jak zajda w ciążę to od razu biegną do oltarza?
Odpowiedz
#7
Też się nad tym zastanawiam Smile
Odpowiedz
#8
Nigdy nie należy kierować się zasadą "co ludzie powiedzą". Nie bierzemy ślubu dla ludzi! Kierujmy się własnym gustem i dobrym smakiem. Pewnie, że nie będziemy zakładać wianka na głowę, będąc w ciąży, bo wtedy się ośmieszymy. Ale biała suknia śmiało może być. Przeciez ubieramy się w białe rzeczy także w innych okolicznościach.
Odpowiedz
#9
(10-19-2010, 02:40 PM)zlatolinka napisał(a): Mam pytanko. Jestem w ciąży 2 miesiąc i postanowiliśmy z narzeczonym wsiąść szybki ślub w Boże Narodzenie. Jak możecie obliczyć będę w 4 miesiącu ciąży i myślę, że brzuszek będzie już trochę widać. Czy w związku z tym faktem mogę iść w białej sukni do ślubu czy raczej wypada wybrać ecri? Mnie zawsze podobała się biała suknia, ale mieszkam na wsi i jestem trochę zahukana boję się co ludzie powiedząHuh

Na mój gust, to już dawno temu minęły czasy, kiedy panie młode z brzuszkiem są pod ostrzałem innych Smile Jeśli jest Ci ładnie w bieli, to dlaczego miałabyś z tego rezygnować? Pamiętaj ten dzień jest dla Ciebie i Twojego narzeczonego, nie dla gości Wink
Prawdopodobnie największy katalog firm weselnych! Oceńcie sami: http://www.weselezklasa.pl/
Odpowiedz
#10
Jeśli chcesz białą suknię, to taką kupSmile nie ma co patrzeć na innych, najważniejsze żeby podobała się Tobie i żebyś czuła się w niej dobrze.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości