ecri czy biała?
#11
Chyba już nie ma tej sztywnej zasady że biel nie wypada w takich sytuacjach, a patrząc po dacie postu to dziecko już pewnie w przedszkoluSmile
Odpowiedz
Polecamy
#12
Śmiało biała klasyka zawsze się obroni.
Odpowiedz
#13
(10-19-2010, 02:40 PM)zlatolinka napisał(a): Mam pytanko. Jestem w ciąży 2 miesiąc i postanowiliśmy z narzeczonym wsiąść szybki ślub w Boże Narodzenie. Jak możecie obliczyć będę w 4 miesiącu ciąży i myślę, że brzuszek będzie już trochę widać. Czy w związku z tym faktem mogę iść w białej sukni do ślubu czy raczej wypada wybrać ecri? Mnie zawsze podobała się biała suknia, ale mieszkam na wsi i jestem trochę zahukana boję się co ludzie powiedząHuh

Ja tez kiedys tak myslala co ludzie powiedza. /ale uwolnilam się od tego i dzis robie co chce, jestem duzo bardziej szczesliwaSmile smialo idx w bialej, a ludzie niech sobie gadajaWink jak zalozysz ecri to znajda inny powoid do gadaniaSmile
Odpowiedz
#14
Ja chcę białą Smile
Odpowiedz
#15
Jeśli będzie ci pasowała biała suknia to kup białą. Najlepiej dopytaj się w sklepie z sukniami jaka suknia najlepiej sprawdzi się w wypadku ciąży.
Odpowiedz
#16
mi też zawsze podobały się białe suknie ślubne Smile nie masz co się przejmować innymi ludźmi. To jest Twój dzień i masz wyglądać tak jak tylko sobie wymarzysz Smile
Odpowiedz
#17
E tam, białą wybierz i nie przejmuj się brzuszkiem. To nie te czasy, a poza tym w 4 miesiącu nic jeszcze specjalnie nie będzie rzucało się w oczy. Przynajmniej nie na tyle, żeby zasiać jakieś zgorszenie Wink
Przegląd odzywek do rzęs - ZAPRASZAM
Odpowiedz
#18
ecri Smile
Odpowiedz
#19
Wybierz suknię w której będziesz po prostu lepiej wyglądaćSmile Jeśli podoba Ci się biała to weź białą. Z biegiem czasu symbolika się trochę zmieniła.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości