Feromony męskie
#1
Jak w temacie - znacie może jakies dobre feromony męskie? Jakies znalazłem tutaj http://feromony-dziewczyny.pl/. Czy są one Waszym zdaniem warte uwagi?
Odpowiedz
Polecamy
#2
Chyba w to nie wierze. Za łatwo by to było.
...bo człowiek może wytrzymać tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności.
Odpowiedz
#3
Wyczuwam straszną ściemę. Lepiej zadbać o swój wygląd po prostu.
Aby osiągnąć sukces pierwsze co musisz zrobić to zakochać się w ciężkiej pracy.
Odpowiedz
#4
Feromony? Serio? Kto teraz używa takich szamańskich sposobów?
Im więcej potu na treningu, tym mniej krwi w boju.
Odpowiedz
#5
witam wszystkich panow Jestem już dojzalym merzczyzna i przez lata doswiadczen oraz dziesiątki zwiazkow z roznymi kobietami mogę stwierdzić jedno Kobieta to stowrzenie niezbadane Wiemy niby o nich dużo ale tak naprawdę nic Kazda jest inna i kazda jest wyjatkowa Kazda ma jakies swoje wady i zalety Kazda ma swoje chumorki Jedne lubią kwiaty inne zapachy a inne kase Ale zadana z tych rzeczy nie pomoze wam zbudować prawdziwego związku Opartego na wierności czzulosci zaufaniu Co z tego ze ktoś ladnie pachnie jak nie umie się wyslowic Co z tego ze ktoś ma kase jak jest cham i prostak Kobiety trzeba się UCZYC Codziennie musimy być o krok przed nia Musimy wiedzieć kiedy szepnąć jej cos do ucha kiedy klepnąć w pupe kiedy kupic cos ladnego a kiedy po prostu nie wchodzić jej w droge i trzymać się z daleka To wymaga czasu i praktyki Wybierajac kobiete do trwalego związku musimy się liczyc z tym ze zajmie to trochę czasu zanim będzie wszystko idealnie No chyba ze liczymy tylko na szybki weekendowy numerek
Całe nasze życie może być nieustającym ogrodem, który rozkwita, budzi się do życia na nowo.
Odpowiedz
#6
ja kiedys kupilem na allegro jakis szit, byly "rozlewane z duzych butelek na male by obnizyc cene", nie zauwazylem tego malego mankamentu i jakis wal z allegro wyslal mi fiolke z czyms, ale czy to kiedykolwiek stalo kolo feromonow.... ciezko powiedziec. chcesz sprawdzic to kup cos ale w sexshopie i nie patrz na polke z tanimi perfumami. jak beda tanie moga byc nieskuteczne i bedziesz do nich wracal po kilka razy z mysla.... a moze z tym razem sie uda. kup dobra, jak bedzie lipa to wiecej na to kasy nie wydasz jak sprawdzisz daj znac. podro
Jesteśmy niestałymi, głupimi istotami ze słabą pamięcią i ogromnym darem do samozniszczenia
Odpowiedz
#7
Ogólnie nie nastawiajcie się, że te feromony mają jakiś zbawienny wpływ i będą przyciągać do was kobiety jak jakiś magiczny środek Tongue Lepiej to potraktować jako po prostu zapach który może lekko pdokręcić całe postrzeganie danej osoby. Pamiętajcie, że liczy się postawa i pewność siebie a nie jakieś zapachy.
Niektóre nieskończoności są większe od innych nieskończoności
Odpowiedz
#8
Ni wiem czy to aby na pewno jest skuteczne...
Jedna forma zarazy przenosi się szybciej od wirusa - strach.
Odpowiedz
#9
Moim zdaniem to jest pic na wodę...
A nazywało się, że przeżywam najlepszy okres swojego życia
Odpowiedz
#10
Ja się niestety n tym w ogóle nie znam...
Jeśli się dużo rozmyślało o człowieku - z zawodu lub z powołania - odczuwa się niekiedy nostalgię za prymitywami. Nie ma w nich żadnych utajonych myśli.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości