Frak czy garnitur
#1
Question 
Mój narzeczony zastanawia sie nad wyborem fraka na ślub i wesele. Widział zdjęcie jakichś angielskich arystokratów i mu się spodobało. Ja sama nie wiem co mam o tym sądzićHuh. Poprosze o jakieś za i przeciw
Odpowiedz
Polecamy
#2
Jeżeli Twój mężczyzna nigdy nie chodził we fraku to raczej odradzam - może mu trochę przeszkadzać podczas zabawy. Polecam raczej rozejrzeć się za garniturem. Jest naprawdę duży wybór - mój narzeczony jest już po kupnieBig Grin
Odpowiedz
#3
Mój facet też się zastanawia frak czy garnitur. Ja bym wolała frak, bardziej uniwersalny i po weselu na wiele okazji mu sie przyda. Ale w sumie może tu znajdziesz coś ciekawego

http://www.planowaniewesela.pl/warto_wie...na-mlodego
Odpowiedz
#4
A ja chyba wolę garnitury
Odpowiedz
#5
Moja ukochana babunia mawiała, że frak dobrze leży dopiero w czwartym pokoleniu... Big Grin Jest to strój o tyle dyskusyjny, że trzeba umieć w nim chodzić i mieć odpowiednią figurę. A jak frak, to i specjalna koszula z gorsem, czarne lakierki (nigdy zwykłe buty!) - a to już spory wydatek. No i kiedy później będzie okazja do noszenia fraka?
Odpowiedz
#6
Moim zdaniem zdecydowanie lepiej wybrać garnitur. Ponieważ jest uniwersalny. Natomiast frak będzie w 99,99% przypadków noszony pierwszy i ostatni raz.
Profesjonalna organizacja imprez weselnych. Posiadamy wiele sprawdzonych i kreatywnych pomysłów, które na pewno, każdemu przypadną do gustu.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości