Fryzura próbna
#1
Co powiecie na temat fryzury próbnej. W moim mieście jest wiele zakładów fryzjerskich i nie wiem czy próbować w kilku czy warto wydawać pieniądze.
Odpowiedz
Polecamy
#2
Polecam. Też czasami korzystałam z fryzury próbnej zwłaszcza jak mi zależy żeby było ładnie i profesjonalnie.
Jeśli nie wiesz gdzie masz swojego fryzjera to idź na kilka fryzur próbnych porównasz sobie. Jeśli nie masz na to kasy musisz zrobić wywiad wśród koleżanek
Odpowiedz
#3
Korzystaj. Ślub to najważniejszy dzień w życiu i każda z Nas musi czuć się pięknie i swobodnie. Więc jeśli będziesz miała śliczną fryzurę na pewno będziesz się lepiej czuć Smile
Darmowe ogłoszenia ślubne :

Lento.pl
Odpowiedz
#4
Fryzura próbna oszczędzi Ci sporo nerwów w dniu ślubu. Jak nie masz zbyt dużo pieniędzy możesz puszukać jakieś fryzjera na stronach ze zniżkami typu grupon. Pamiętaj, taki dzień zdaża się raz w życiu.
Odpowiedz
#5
Moja żona była na 3 próbnych fryzurach u 3 różnych fryzjerów. Dopiero ten ostatni jej spasował. Według mnie warto więc chodzić na próbną, gdyż wtedy można wybrać w jakim typie fryzury jest najlepiej. Fakt że trochę to kosztuje ale biorąc pod uwagę całe koszty wesela to kropla w morzu.
Odpowiedz
#6
Pewnym erzacem może być próba komputerowego dopasowania fryzury. W necie można znależć różne ślubne uczesania, które "przyklejamy" na nasze zdjęcie. Pewnie, że to nie to samo, co fryzura na żywo, ale nie wszystkich stać na taki wydatek.
Odpowiedz
#7
Ja na fryzjerkę do ślubu wybrałam panią, u której czeszę się i obcinam od lat. Wiem, że mogę Jej w pełni zaufać, wiele razy czesała mnie na różne imprezy i zawsze mi się podobało. Ufam Jej do tego stopnia, że w ogóle zrezygnowałyśmy z fryzury próbnej, bo szkoda mi pieniędzy, nie wyobrażam sobie latać po różnych salonach i czesać się to tu, to tam.
Odpowiedz
#8
To masz szczęście! Bo nie każda fryzjerka da sobie radę tak, żeby klientka nie miała żadnych zastrzeżeń. Ja miałam krótkie włosy, więc wystarczyła farba, delikatne wycieniowanie i lekkie podkręcenie. Trzymało dwa dni.
Odpowiedz
#9
(06-03-2010, 11:20 PM)Justina napisał(a): Co powiecie na temat fryzury próbnej. W moim mieście jest wiele zakładów fryzjerskich i nie wiem czy próbować w kilku czy warto wydawać pieniądze.

Moim zdaniem warto zainwestować we fryzurę próbną. Tylko pamiętaj, żeby odpowiednio wcześnie się za to zabrać! Fryzura próbna, podobnie jak makijaż próbny, pomoże Ci uniknąć nieprzyjemnych sytuacji i niespodzianek Smile Z Twojej strony do takich sytuacji można zaliczyć - ewentualne niezadowolenie z fryzury, a po stronie wykonawcy - odchodzi "stres" pod tytułem "czy klientce spodoba się moja propozycja", a jeżeli to fryzjer do Ciebie dojeżdża, będziesz miała pewność, że będzie na czas, bo nie zabłądzi w poszukiwaniu miejsca Twojego zamieszkania Wink
Prawdopodobnie największy katalog firm weselnych! Oceńcie sami: http://www.weselezklasa.pl/
Odpowiedz
#10
Ślub to ważny dzień w życiu i naprawdę warto mieć wtedy idealną fryzurę. Wybierz 2-3 fryzjerów z najlepszymi opiniami i spróbuj u nich Smile
Serwis ogłoszeń drobnych:

http://bazaro.com.pl/
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaka fryzura na ślub? karcia84 6 38,850 11-21-2023, 02:10 PM
Ostatni post: shakira



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości