GÓRNY ŚLĄSK | reportaż ślubny CAŁKOWICIE ZA DARMO
#1
Witam,

Jako, że planuję rozszerzyć swoją ofertę o fotoreportaż ślubny, pragnę zbudować solidne portfolio w tej tematyce. W związku z tym, do końca czerwca, oferuję zainteresowanym parom młodym CAŁKOWICIE DARMOWY reportaż. Oferta ważna jest na terenie GÓRNEGO ŚLĄSKA, w szczególności w aglomeracji katowickiej.

Fotografuję od ponad 8 lat, od blisko dwóch półprofesjonalnie, działając m.in. jako fotoreporter-freelancer. Moje fotografie były publikowane w lokalnych tygodnikach na terenie Górnego Śląska oraz w portalach ogólnopolskich (WP.pl, Gazeta.pl). Wykonuję również stałe zlecenia dla firm reklamowych. Moje zdjęcia trafiły także do takich miejsc jak Galeria ZPAF (Katowice) czy Galeria Miejska MpiK (Gliwice).

Oferuję kompleksową usługę fotograficzną dnia ślubu, tj. przygotowania, ślub, oczepiny, wesele. Obrobione i starannie wyselekcjonowane zdjęcia w formacie cyfrowym RAW 4288x2848 (+ oczywiście mniejsze "wglądówki") na pełnej licencji do użytku niekomercyjnego. Możliwość podpisania kontraktu. W wypadku chęci pary, za niewielką opłatą, mogę również wziąć na siebie przygotowanie finalnego albumu.

Napiszcie do mnie na na.weselu.ludzie.sie.wesela@gmail.com, a wyślę Wam adres mojego portfolio fotograficznego. Chętnie umówię się także z Wami na spotkanie, gdzie rozwieję Wasze ewentualne wątpliwości.
Odpowiedz
Polecamy
#2
Jak chodzi o mnie to póki co czeka na mnie sesja narzeczeńska , ale według mnie to warto właśnie fotografować najróżniejsze chwile z życia. Ponieważ jest to pamiątka na długie lata.... Także czy to ślub, czy inne okoliczności - to warto je uwieczniać.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Fotograf ślubny Białystok fbialystok 3 26,337 09-19-2022, 05:20 AM
Ostatni post: jennyxee
  Profesjonalny teledysk ślubny jak z TV M24 Studio 2 24,364 09-09-2022, 04:24 AM
Ostatni post: jennyxee
  Fotograf ślubny z Polskiego Stowarzyszenia Fotografów Ślubnych? kima 2 27,038 08-16-2022, 07:05 PM
Ostatni post: mayka
  Fotograf ślubny - Warszawa Marysia82 8 32,469 04-22-2022, 06:07 PM
Ostatni post: mayka
Heart fotograf ślubny - super oferta 2 w cenie 1 :)) Fotograf-Ślubny 0 27,651 10-15-2011, 10:15 PM
Ostatni post: Fotograf-Ślubny
  Fotograf Ślubny ArturStrak 1 28,507 10-03-2011, 08:05 AM
Ostatni post: dzika



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości