Gdańsk dentysta
#1
Cześć dziewczyny, ja z poważnym i drogim problemem bo zęby..  parę lat temu zrobiono mi okropną krzywdę u ortodontki, stomatologa i wszędzie I od tamtego momentu boję się dentysty i tam nie byłam 
Nie chce nawet mówić jaki jest stan mojej buzi, bolą , kruszą się, lęk mi nie pozwalał ale muszę iść bo już ból nie pozwala normalnie funkcjonować
Czy jest tu jakas dziewczyna która wie jak mnie pokierować od czego zacząć? Gdzie najpierw iść bo boję się że zwykły dentysta mnie wyśmieje poprostu

Najlepiej jakbyście poleciły jakiś gabinet w Gdańsku
Odpowiedz
Polecamy
#2
Mi niestety stomatolog też zniszczył zęby, przez pomyłkę usuną mi też innego zęba niż był do usunięcia do tego z nieprawidlowo podanym znieczuleniem, miałam wtedy max 13 lat i tak panicznie bałam się dentysty że szkoda mówić w końcu postanowiłam że muszę się za to wziąć i poszłam do stomatologa, po prostu pierwszego jaki miał dostępny termin i opinie które nie odstraszały, okazał się mega specjalistą, zajął się leczeniem, nie oceniał, nie pytał, rzeczowo udzielał informacji, odczarował mi wizyty u dentysty. Teraz tylko żałuję że tak późno się za to zabrałam
W Gdańsku świetne opinie ma ta klinika:
https://www.klinikastomatologiczna.com.pl/
Odpowiedz
#3
A ja z kolei zastanawiam się nad tym, jaki dentysta nfz gdynia będzie odpowiedni, jeśli chodzi o leczenie zębów. Wiele zabiegów można wykonać na NFZ i warto z tego korzystać, ponieważ koszty leczenia prywatnego mogą być naprawdę bardzo wysokie. Jeśli korzystacie obecnie z takich usług, to chętnie dowiem się, czy macie jakieś sprawdzone gabinety. Część zabiegów oczywiście trzeba wykonać prywatnie, jeśli zależy nam na efekcie, ale nie trzeba finansować samodzielnie całego leczenia.
Odpowiedz
#4
Stomatologia zachowawcza to dziedzina stomatologii, w ramach której wykonuje się zabiegi leczenia zębów w różnym stopniu zaatakowanych przez próchnicę. Opracowanie tkanek pozwala zachować żywotność zębów, ich pełną funkcjonalność oraz estetyczny wygląd. W Baltic Ortho Clinic https://balticorthoclinic.pl/stomatologia-zachowawcza/ skorzystać można z nowoczesnych zabiegów stomatologii zachowawczej wykonywanych przez zespół doświadczonych specjalistów.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości