Jak i gdzie
#1
Jak i gdzie mam sobie naruchać garnitur. czy w wiejskim sklepiku, czy też na rynku czy w jakiejś galerii?? Nie mam pojęcia pomóżcie, a może są specjalne sklepy dla Panów MłodychHuh
Odpowiedz
Polecamy
#2
Najlepiej udać się do większego miasta i sklepu, który ma największy asortyment. W galeriach ceny są wyższe od sklepów spoza centrów handlowych. Zależy od miasta.
kapele-wesele.pl - Największa w Polsce wyszukiwarka zespołów na wesele
Odpowiedz
#3
Ja nie polecam galerii(nie pytać dlaczego). Najlepiej poszukać wyspecjalizowanego sklepu i nieważne czy w mieście czy na wsi a wierzcie mi są takie sklepy wystarczy dobrze poszukać a i tak sporo zapłacicieAngry
Odpowiedz
#4
ja uważam że garnitur nie koniecznie musi być kupiony w galerii byle byś się w nim czuł dobrze i żeby ci przypominał o ślubie
Odpowiedz
#5
Nie polecam galerii, mam do niej dużą awersję chyba jak każdy facetTongue Proponuję dobry sklep z garniturami znajdzie go wszędzie nawet w małej mieścinie, a ceny są dużo lepsze niż w galeriach.
Odpowiedz
#6
Hej. No ja też mimo, że kobieta zaczęłabym szukać w sklepach specjalistycznych. Ale w galeriach też takowe bywają także nie wyłączaj tego miejsca ze swoich poszukiwań. Hasło ślubny garnitur załatwi twoje wątpliwości w każdym sklepie
Odpowiedz
#7
A nie znacie jakiś sklepów w Poznaniu gdzie można by dokonać takiego zakupu? mam ten sam problem, nie wiem gdzie, jaki i za ile garnitur kupić, a nie chcę żeby okazało, się że przepłacę.
Odpowiedz
#8
My w miniony weekend dokonaliśmy w końcu tego zakupu. Zjeździliśmy chyba cały Poznań i albo nam się coś nie podobało, albo nie mieli odpowiedniego rozmiaru. Dopiero jak trafiliśmy do Cybiny to udało nam się dostać to czego szukaliśmy. Mają tam naprawdę duży wybór dobrych gatunkowo garniturów i dodatków do nich.
Odpowiedz
#9
A jak finansowo trzeba przygotować się do takich zakupów? i mają tam może smokingi? Narzeczona nalega, żebym chociaż przymierzył zobaczył jak będę w nim wyglądał.
Odpowiedz
#10
My za cały ubiór w Cybinie zapłaciliśmy nieco ponad 1 000 zł. Ale kupiliśmy garnitur, krawat, koszulę, kamizelkę i buty.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości