jaka sukienka w rozmiarze XXL
#1
Drogie forumowiczki!! Niedługo wychodze za mąż i mam problem z dobraniem sukienki slubnej, dodam że nosze rozmiar XXL i mam spory biust. Jak każda panna młoda chciałabym wyglądac wyjatkowo w tym dniu w związku z tym mam pytanie: czy uważacie że sukienka nr 3 byłaby odpowiednia?? a może macie jakies inne propozycje?? piszcie szczerze:-)
second-hand.hiperogloszenia.pl/duza-odziez-xxl/ogloszenie/96414-piekne-suknie-slubne-xxl-oferta/
Odpowiedz
Polecamy
#2
Wydaje mi się, że powinna Ci pasować. Fason sukienki w formie litery A zamaskuje bioderkaRolleyes Ale najlepiej jest ją przymierzyć czasami to co nam się podoba kompletnie do nas nie pasujeSad Wiem coś o tym. Też niedawno wybierałam sukienkę i zdecydowałam się na zupełnie coś innego niż było w planie. Powodzenia!!!!!
Odpowiedz
#3
Przez przypadek trafiłam na Twojego posta bo miałam ten sam problem - duży biustConfused Nie jedna dziewczyna by chciała taki mieć, ale dla mnie to czasami zmoraSad Ale wracając do tematu trzecia sukienka jest całkiem niezła, jednak proponuję Ci dekolt w kształcie litery V. Podkreśla nasze walory i jest baaardzo seksowny. Też miałam coś w tym stylu. Np. sukienka nr 1 jest bardzo ładna i ciekawa. Jednak pamiętaj o jednym koniecznie szerokie szelki na szyję lub ramiona nie cieniutkie, mogą się wpijać.
Ale tak jak pisała mika wcześniej koniecznie zamierz i znajdź dobry sklep, umiejętne ekspedientki będą wiedziały w czym Ci będzie dobrze.
Daj znać jak poszły poszukiwania!!! Trzymam kciukiSmile
Odpowiedz
#4
Ja szyję swoją suknię w salonie który mi poleciła koleżanka, a ona z kolei trafiła tam bo jej siostra też tam szyła swoją suknię. Nie miałam kompletnie czasu na chodzenie po salonach i wybrałam polecone miejsce. Już na pierwszym spotkaniu zamówiłam swoją suknię. Bardzo miłe Panie wybrały odpowiednią suknię do mojej figury, ja naniosłam tylko pewne modyfikacje do fasonu gdyż noszę rozmiar 44 i dla mnie najważniejsze jest to żebym, się czuła komfortowo. Suknia jest szyta na miarę. Mają tam też wiele innych pięknych sukien kilku marek, ale akurat ja zdecydowałam się na szycie indywidualne a to właśnie z uwagi na to że zależało mi na kilku elementach w sukni których żadna inna nie miała naraz.
Dlatego też, z uwagi na pozytywne opinie o tym salonie, bardzo miłą i fachową obsługę jak również dużo komfortu przy przymierzaniu sukien oraz spotkaniach z krawcową bardzo polecam – atelier Juliette, ul. Mokotowska 7.
Odpowiedz
#5
Pochodź po salonach. Pomierz na spokojnie i wtedy zobaczysz w jakich fasonach wyglądasz najlepiej. Bo inaczej jest jak się przegląda zdjęcia a inaczej jak się mierzySmile Ja w moim salonie w Gliwicach (Anabelle) upatrzyłam sobie śliczną suknię. I jak ją przymierzyłam to wyglądałam strasznie, ale Panie szybko dobrały idealną dla mnie sukienkę. Smile Oto ona :

[Obrazek: suknia_slubna-mon_cheri-110200_1.jpg]
Odpowiedz
#6
Dziewczyny! Jezeli nie mozecie znalezc wymarzonej sukni w salonach to goraco Wam polecam jej uszycie! Ja wybralam polecone miejsce i choc bardzo sie balam szycia bo nie mam wyobrazni za grosz to efekt mnie powalil! Mam suknie taka jak chcialam, idealnie dopasowana, z pieknego materialu, a do tego jeszcze kosztowala mnie 2 tys takze mysle ze calkiem przyzwoicie, a co najwazniejsze nie bede sie czula przebrana, bo niestety jak bym miala wybrac cos gotowego to wlasnie tak bym sie czula.
Odpowiedz
#7
Oj z roztargnienia zapomniałam napisać, że to Atelier Juliette na ul. Mokotowskiej 7 w Warszawie.
Odpowiedz
#8
Ja też polecam uszycie, nie dość, że będziecie miały sukienkę idealnie dopasowaną do Waszych potrzeb, to czasami nawet dwukrotnie tańszą niz taka sama w salonie.
Odpowiedz
#9
Fakt, szycie to b. dobra alternatywa Smile
Odpowiedz
#10
W ostatnią sobotę byłam na weselu koleżanki, która nosi rozmiar 42/44 i naprawdę była jedną z najladniejszych Panien Mlodych jakie widziałam.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  jaka suknia? stokrotka 14 25,103 04-19-2023, 12:45 PM
Ostatni post: mayka



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości