jaka suknia?
#1
czy wypada miec krotka suknie slubna? bo mi sie taka jedna podoba ...czy ktos byl na slubie gdzie panna mloda miala krotka sukienke?
Odpowiedz
Polecamy
#2
wszystko zależy ja jako facet preferuje raczej krótkieSmile Najważniejsze żeby Tobie się podobała. Pozdrawiam
Odpowiedz
#3
No cóż ja bym odradzała. W krótkiej możesz iść na każde wesele, w długiej czy to prostej, skromnej czy już typowo falbaniastej raczej rzadziej. Może kiedyś na jakiś balHuh
Jeżeli masz tylko ślub cywilny to możesz się skusić, jeżeli kościelny + wesele to przemyśl to sobie jeszcze. Są naprawdę piękne długie sukienki, ja już wybrałamBig Grin
Odpowiedz
#4
Jeśli tylko chcesz krótką sukienkę ot czemu nie! W końcu to twój dzień i najważniejsze żebyć ty się czuła jak najlepiej. Pozdrawiam!
Odpowiedz
#5
A o jak krótkiej sukni mowimy? Smile
Odpowiedz
#6
Witaj!
Wydaje mi się, że jeśli to ma być ślub kościelny i weselicho do rana to elegancko i tak całkiem inaczej jak zwykle będzie raczej w długiej sukni. A jeśli masz np. 2dni wesela, co niestety rzadko się już zdarza to na drugi dzień możesz zaszaleć z krótką. Jeśli potrzebowałabyś jeszcze jakiś wskazówek lub rad to zapraszam Cię też na mojego bloga, w którym znajdziesz wiele postów o całej oprawie ślubno-weselnej, fotografie, pierścionku zaręczynowym itp. Poszukaj na http://www.dekoratorniakasiukrzeminskiej.blogspot.com. Umieszczam tam codziennie nowe posty, które mogą Ci się właśnie teraz przydać Pozdrawiam
Odpowiedz
#7
Jeśli się w niej dobrze czujesz i dobrze wyglądasz, to nie rozumiem, dlaczego miałabyś w krótkiej sukni.
Odpowiedz
#8
Ja miałam na własnym ślubie kościelnym suknię do połowy łydki, ku zgorszeniu teściowej i wszelkiej maści ciotek (których nie widziałam nigdy przedtem ani potem) i sąsiadek. Ale sama czułam się w niej doskonale i wszyscy moi znajomi twierdzili, że wyglądam w niej dużo ładniej niż w garsonce na cywilnym. Nie miałam też welonu, tylko stroik z woalką. Przymierzałam różne stroje i w tym sama się sobie podobałam najbardziej. Na ślubie panna młoda jest najważniejszą osobą i powinna kierować się własnym samopoczuciem, a nie zaspokojeniem ciekawości rodziny.
Odpowiedz
#9
Dziewczyny, jeśli nie macie pomysłów na sukienkę może warto zdać się na fachową pomoc? Często pomysły ekspedientek są strzałem w dziesiątkę. A suknia ślubna, której w ogóle nie zauważyłyśmy na wieszaku, na nas wygląda bajkowo Smile
Prawdopodobnie największy katalog firm weselnych! Oceńcie sami: http://www.weselezklasa.pl/
Odpowiedz
#10
Najlepiej taka, która jest idealnie dopasowana do
twojej figury, karnacji i postawy.
Taka, która idealnie wydobędzie twoje atuty i zalety :-)
na odstresowanie i małe zakupy przedślubne polecam stronkę
http://amstyl.pl/ polski produkt, dobra jakość i częsta zmiana asortymentu
Poleca, bo ja tam zawsze znajdę do siebie gdy mam gorsze dni :-)
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  jaka sukienka w rozmiarze XXL cegielka801 15 26,755 12-29-2023, 11:02 AM
Ostatni post: shakira
  suknia – którą wybrać – pomocy!!! Misiaczek1412 13 39,560 05-28-2017, 04:18 PM
Ostatni post: MiraL



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości