Jakie łyżwy figurowe wybrać?
#1
Przychodzę do Was z konkretnym pytaniem, a mianowicie jakie łyżwy figurowe warto będzie według Was wybrać które będą przede wszystkim funkcjonalne, dobrze wykonane i jednocześnie sprawdzą się w przypadku amatorki jak ja takiej jazdy. Kiedyś jeździłam dużo lepiej, a teraz pomyślałam że warto byłoby do tego wrócić. Dlatego będę bardzo wdzięczna za podpowiedzi i mam nadzieję, że jednak trochę mi ten wybór ułatwicie bo nie jestem na czasie które opcje aktualnie są najlepsze. Pozdrawiam serdecznie!
Odpowiedz
Polecamy
#2
Akurat jeśli chodzi o wybór wyjątkowych propozycji bardzo dobrze wykonanych, funkcjonalnych i jednocześnie umożliwiających wykonywanie trudnych manewrów na łodzie to zdecydowanie dobrym wyborem będą łyżwy figurowe Jednak żeby za ich zakup nie przepłacić to najlepiej będzie poszukiwania rozpocząć od ceneo, gdzie na pewno modeli jest po prostu dużo wraz z opiniami osób które już je przetestowały i mogą powiedzieć trochę wiecej. Świetnie w recenzjach wypadają Risport Antares i jednocześnie nie są drogą opcją.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie torebki damskie są godne uwagi? Gosia91 2 944 11-21-2023, 09:58 PM
Ostatni post: Maestro
  Jakie macie hobby? asamblers 21 5,486 08-08-2023, 06:22 PM
Ostatni post: lucja
  Lifting i modelowanie ciała - jakie urządzenia? Monika55 7 1,985 08-02-2023, 11:54 PM
Ostatni post: demon
  Jakie sneakersy damskie wybrać? Monika55 1 900 01-11-2023, 12:05 PM
Ostatni post: Gosia91



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości