Jakie dermokosmetyki są według Was najlepsze?
#1
Witam!
Chciałabym się Was doradzić w zakresie wyboru dermokosmetyków i czy możecie powiedzieć mi coś więcej na temat tego i czy również z nich korzystacie? Zależy mi przede wszystkim na jakości działania na problemy skóry wrażliwej i atopowej. Będę mega wdzięczna bo ja już naprawdę nie wiem na co warto postawić, a też nie chcę przepłacać za bardzo drogie klasyczne kosmetyki topowych marek. Jeśli mogę liczyć na Wasze podpowiedzi to będę ogromnie wdzięczna, pozdrawiam Smile
Odpowiedz
Polecamy
#2
Zdecydowanie dobrej jakości dermokosmetyki to podstawa, jeżeli przede wszystkim zależy Wam na tym aby zadbać o wrażliwą skórę która ma problemy trądzikowe i też musicie borykać się z suchą skórą. Dlatego akurat poszukiwania warto zacząć od ceneo, poniewaz na pewno ułatwi ci to po prostu zakupy i co najważniejsze sporo zaoszczędzisz znajdując drogerie gdzie są w najlepszej cenie. Ja na przykład teraz stosuję Cetaphil PS Lipoaktywny krem nawilżający mega sprawa Smile
Odpowiedz
#3
Podrzucam Wam link do tej drogerii - https://byhealth.pl/cerave . Zerknijcie sobie na kosmetyki marki Cerave. Mają fajne balsamy do ciała i kremy do rąk. Ich produkty mają bardzo dobre składy i są wydajne. Używam ich od dawna i sobie chwalę.
Odpowiedz
#4
Jak tylko moje paznokcie zaczęły się łamać, wiedziałam tylko jedno - że na odżywkę nie chcę wydawać zbyt wiele. Dlatego mój wybór padł na Eveline Med+ utwardzające serum do paznokci. Jestem z niego bardzo zadowolona - paznokcie szybko się wzmocniły, a na tym mi najbardziej zależało. Teraz wyglądają super!

[Obrazek: 311254574-629043462208255-6673312377726732124-n.jpg]
Odpowiedz
#5
Z tego co mi wiadomo, to świetny krem do rąk swederm oferuje, jak i różne inne produkty. Przede wszystkim to co trzeba zaznaczyć - to to, że oni oferują naturalne produkty kosmetyczne, wartościowe też dermokosmetyki, które pozwolą rozwiązać najróżniejsze problemy ze skórą.
Odpowiedz
#6
Myślę, że zanim zdecydujemy się na konkretne kosmetyki, warto jest sprawdzić na co dokładnie cierpimy. Tu na przykład macie ciekawy artykuł pomagający sprawdzić czy nie mam początkowych objaw łuszczycy https://www.febumed.com.pl/Poczatkowe-ob...35736.html . Coraz więcej przypadków nasilenia objawów łuszczycy związanych jest z wpływem czynników środowiskowych.
Odpowiedz
#7
Wczoraj rozmawiałem na ten temat z moją siostrą i ona powiedziała, że według niej najlepsze kosmetyki i na dodatek w bardzo przystępnej cenie znajdziecie tutaj https://ziaja.com/p/5901887023722/kuracj...wlosow-313 Taki punkt widzenia kobiety a one z pewnością znają się lepiej na tym temacie Wink
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jakie sklepy z ubraniami online polecacie? Malgosia_32 8 742 04-21-2024, 03:35 PM
Ostatni post: KrystynaMarcinska
  Jakie słodycze? dzika 0 214 08-24-2023, 08:00 AM
Ostatni post: dzika
  Jakie blogi kulinarne warto czytać w wolnym czasie? kapelka 0 193 05-24-2023, 07:40 AM
Ostatni post: kapelka
  Letnie sukienki - jakie nosicie? Monika55 2 342 01-19-2023, 03:17 PM
Ostatni post: trombka
  Jakie macie pamiątki (blizny) po weselu ? Jackie 11 10,668 09-20-2022, 10:52 PM
Ostatni post: KarolPasternak
  Okulary przeciwsłoneczne - jakie? dzika 2 4,849 07-16-2022, 03:12 PM
Ostatni post: mayka



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości