Kosmetyczka na ślub
#1
Drogie Panie i niektórzy Panowie. Uważajcie na kosmetyczki i polecam zrobić także oprócz fryzury makijaż próbny bo zwłaszcza gdy nieznana kosmetyczka to możecie być zawiedzeni. Ja trochę byłam ale jakoś wybrnęłam tajnymi mi znanymi tylko sposobamiTongue Pozdrawiam i uwagaExclamation

oto przykład
[Obrazek: P200981123318_80z688.jpg]
Odpowiedz
Polecamy
#2
Haha co to za przykład.

W rzeczywistości nigdy takiego nie widziałamSleepy
No cóż makijaż i fryzura próbna też ma to do siebie, że nie zawsze już ten właściwy makijaż wychodzi tak ładnie jak próbny.
Moim zdaniem to wszystko zależy od kilku czynników:
umiejetności makijażystki
czy ma dobry dzień
użyte specyfiki i
czy ma dużo czasu i czy spieszy się.


Powodzenia dla wszystkich
Odpowiedz
#3
Na tym przykładzie nie podoba mi się ani uczesanie, ani makijaż. Fryzura wygląda, jakby ktoś nałożył źle dobraną perukę. Natomiast z takim makijażem można iść na bal maskowy, a nie na ślub. Kosmetyczka pożałowała też podkładu i pudru - twarz się świeci jak... (piiiiiii).
Odpowiedz
#4
(07-15-2010, 08:23 PM)Lara napisał(a): Drogie Panie i niektórzy Panowie. Uważajcie na kosmetyczki i polecam zrobić także oprócz fryzury makijaż próbny bo zwłaszcza gdy nieznana kosmetyczka to możecie być zawiedzeni. Ja trochę byłam ale jakoś wybrnęłam tajnymi mi znanymi tylko sposobamiTongue Pozdrawiam i uwagaExclamation

Po pierwsze nie wszystkie kosmetyczki potrafią wykonać makijaż. Osoba, która na pewno podoła takiemu wyzwaniu to wizażysta. Panie kosmetyczki i owszem mogą wykonać makijaż ślubny, ale powiedzmy sobie szczerze, że będzie to jedna z ich wielu działalności, więc po prostu może im brakować doświadczenia w tym zakresie. Natomiast dla wizażysty makijaż jest dniem powszednim, cały czas śledzi co w trawie piszczy. W swoim kuferku posiada profesjonalne kosmetyki, i co ważne może przyjechać do Was do domu, więc Wy wtedy nie tracicie czasu na dojazd do salonu kosmetycznego. Jestem zwolenniczką zarówno próbnej fryzury jak i makijażu. W dniu ślubu nie będzie zaskoczenia. A tak naprawdę, to próbny makijaż czy fryzura stanowią naprawdę niewielki procent kosztów całego wydarzenia, a są naprawdę ważne... Efekty pracy fryzjera i wizażysty będą widoczne na zdjęciach, w pamięci Waszej i Waszych gości, a przede wszystkim wpłyną na Wasze samopoczucie Smile
Prawdopodobnie największy katalog firm weselnych! Oceńcie sami: http://www.weselezklasa.pl/
Odpowiedz
#5
Uważam, że makijaż próbny należy zrobić koniecznie, żeby nie było niepotrzebnego rozczarowania i nerwów w dniu ślubu. Jest wiele kosmetyczek i wizażystek, które robią dobre makijaże, ale trzeba zgrać wyobrażenia panny młodej z wizjami wizażystki. Można znaleźć wiele dobrych specjalistek na wyszukiwarce zabiegów kosmetycznych i fryzjerskich http://ladytime.pl Warto zapisać się na newsletter, żeby mieć informacje o planowanych promocjach i zniżkach na różne zabiegi.
Odpowiedz
#6
Ja już wcześniej zadbałam o niektóre elementy pielęgnacyjne na ślub. Zapisałam się wiele lat temu na depilację laserową i bardzo wam polecam ten zabieg. Jeżeli jesteście ze Śląska to koniecznie odwiedzcie ten salon - depilacja Katowice - Skinline . Zaoszczędzicie w ten sposób sporo czasu i nerwów.
Odpowiedz
#7
Masz rację! zawsze trzeba wykonać próbny, no i najlepiej iść też do kogoś poleconego. Tak byłoby najkorzystniejSmile Ja swój makijaż ślubny wykonywałam w salonie Atelier Magnitica http://www.ateliermagnitica.pl/makijaz/ i jestem zadowolona. Korzystają ze świetnych kosmetyków np. Anastasia czy Estee Lauder, które przetrwają całą noc Big Grin
Odpowiedz
#8
Wiele kobiet same się malują, nawet na takie okoliczności. Dzisiaj mamy tak dobre kosmetyki, przykładowo chociażby tutaj w malahit.pl że nietrudno jest sobie zrobić profesjonalny make up. Ja właśnie teraz też poszerzyłam swoją kolekcje kosmetyków o matową pomadkę w płynie Como Milano nr 14 https://malahit.pl/?s=como+milano+pomadka+matowa&post_type=product która jest naprawdę bardzo wydajna i dobrze nawilża usta kosztuje. Akurat trafiłam tam na promocję -50% i dałam za nią tylko 6,95 zł.
Odpowiedz
#9
Właśnie też poszukuje sobie dobrej kosmetyczki... Bo obawiam się, że moja samodzielna stylizacja brwi źle się skończyłaby. Wolę więc polegać na sprawdzonej firmie, która ma już jakieś doświadczenie i pomoże mi ogarnąć moje brwi.
Odpowiedz
#10
Manicure najczęściej robię w domu, bo ze względu na pracę musi być naturalny. Często je też odżywiam, aby były zdrowe, bo nie zakryję lakierem ich mankamentów. Moją ulubioną odżywką zdecydowanie jest Eveline Med+ olejek wcierka.

[Obrazek: 282239880-3177073255945010-3906968782740176833-n.jpg]
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Jaka fryzura na ślub? karcia84 6 38,850 11-21-2023, 02:10 PM
Ostatni post: shakira



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości