No to jaka sukienka na wesele będzie najlepsza?
#1
W mojej rodzince nagle w najbliższych miesiącach będzie kilka wesel, chrzcin i innych imprez rodzinnych.  Dlatego szukam ładnych sukienek wieczorowych i weselnych. Chciałabym zapytać Was, jakie wersje lubicie najbardziej i też gdzie warto ich szukać jeśli chodzi o przystępne ceny i dużą dostępność rozmiarów oraz pięknych kolorów, bo naprawdę nie wiem jakie wersje są aktualnie w modzie. A przynajmniej 2 sukienki muszą trafić do mojej garderoby, może też aktualnie gdzieś są jakieś fajne promocje które warto będzie wziąć pod uwagę Smile
Odpowiedz
Polecamy
#2
Akurat jeśli chodzi o sukienki na wesele to zawsze jest problem ze znalezieniem tej odpowiedniej. Tym bardziej, że często ich nie zakładamy a każdy dodatkowy kilogram, czy też odchudzanie mogą spowodować że będą już do wyrzucenia. Ogólnie to mogę polecić, abyś sobie poszukiwania ułatwiła korzystając z portalu Domodi w którym znajdziecie mnóstwo świetnych propozycji jeśli chodzi o takie wieczorowe sukienki w różnych kolorach, rozmiarach i oczywiście marek. Mi się udało w bardzo fajnej cenie kupić "Czerwona Sukienka w Kratę", która też sprawdza się super na wyjścia ze znajomymi.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sukienka na wesele - zakupy! Monika55 5 886 03-29-2024, 10:48 AM
Ostatni post: shakira
  peeling twarzy na wesele, ślub pisanka 24 24,765 09-22-2023, 05:46 PM
Ostatni post: Kamil238
  Sukienki wieczorowe i na wesele Gosia91 1 456 11-27-2022, 12:29 AM
Ostatni post: Monika55
  Sukienka na wesele Monika55 1 390 10-29-2022, 08:20 PM
Ostatni post: Wioletta88
  Perfumy na wesele Maestro 0 366 08-21-2019, 12:58 PM
Ostatni post: Maestro



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości