Obrączki ślubne
#1
jakie wybraliście obrączki ślubne? Klasyczne z żółtego złota, z białego złota, tytanowe, kolorowe, grawerowane, z wzorem, a może z brylancikami? Ja i mój narzeczony zastanawiamy się nad takimi obrączkami dwukolorowymi - tutaj zdjęcie w linku, ładne?
Odpowiedz
Polecamy
#2
Każdy wybierze to co mu się spodoba. My przy wyborze zostaliśmy zasypani setkami różnych wzorów, po oglądaniu których mieliśmy tylko w głowie zamęt. Wydaje mi się jednak, że standard dalej panuje - proste obrączki jedno lub dwu kolorowe.
Odpowiedz
#3
Wszystko zależy od gustu i mody. Kiedyś były modne obrączki szerokie na pół palca, kiedy indziej dwukolorowe. Osobiście preferuję klasyczne, cienkie obrączki ze złota. Uważam, że wymyślny wzór obrączki kobiecie ujdzie, ale facetowi już nie bardzo, a przecież powinny być identyczne.
Odpowiedz
#4
W związku z tym, że moda szybko się zmienia, a obrączki są jedne na całe życie - my zdecydowaliśmy się na zwyczajnie, tradycyjne obrączki z żółtego złota Smile Takie zawsze będą modne Big Grin
Odpowiedz
#5
Ja bym dwukolorowych nie chciała, a co do szerokości to nie wiem czy jest jakaś moda na wąskie czy szerokie. Ja akurat chcę wąskie , bo dobrze mi na palcu wyglądają. Będziemy mieli te http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,,9711
Odpowiedz
#6
Wzór fajny. My też chcemy zamówić w aparcie, ale bardziej nam się białe złoto podoba i pallad.Tak najbardziej to bym platynowe chciałaSmile
Odpowiedz
#7
Platyna to chyba trochę kosztuje?
Odpowiedz
#8
Ale jaka piękna !
http://www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,platyna,186
Odpowiedz
#9
Te platynowe obrączki z apartu miała jakaś celebrytka, kojarzę sesję ślubną.Cudowne są to prawda.
Odpowiedz
#10
Ja mam zamiar zakupić obrączki z białego złota jakieś w miarę szerokie. Mój narzeczony nie wiem co wymyśli bo zmienia zdanie co kilka dni Smile
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Bug PRZESĄDY ŚLUBNE I WESELNE m@łpa 11 68,839 02-26-2024, 05:42 PM
Ostatni post: shakira



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości