Ogrzewanie gazowe?
#1
Co sądzicie na temat inwestycji w ogrzewanie gazowe w obecnych czasach? Jest to ryzykowne ekonomicznie czy- mimo wszystko- warto? Pytam, bo przymierzam się do modernizacji swojej kotłowni gazowej w Warszawie i nie wiem jaką ostatecznie decyzję podjąć.
Odpowiedz
Polecamy
#2
A nie byłoby lepiej postawić na pompy ciepła kartuzy ? Wiem, że montaż nie należy do najtańszych, ale moim zdaniem z biegiem lat pompy ciepła będą znacznie lepszym rozwiązaniem, a inwestycja w końcu się zwróci. Pomyślcie sobie o takiej opcji i koniecznie dajcie znać, jeśli się zdecydujecie. Na ten moment, jeśli miałabym robić ogrzewania od nowa lub je modernizować, to pompa ciepła była na pierwszym miejscu. Pamiętajcie o tym, że macie też dotacje.
Odpowiedz
#3
Czy pompa ciepła czyste powietrze okazała się efektywnym rozwiązaniem?
Odpowiedz
#4
Do mnie dotarła informacja, jakobym miała niesprawny system grzewczy. Swoją drogą ja naprawdę zdecydowałam się na wymianę pompki, ale i stare grzejniki warto byłoby odpowietrzyć. I skoro tak, to czy tutaj https://flamco.aalberts-hfc.com/pl/catal...ups/g+view warto zakupić pokazane separatory i odpowietrzniki? Co wy na to?
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości