Pan młody i kosmetyka:)
#1
Chciałbym się dowiedzieć przede wszystkim czy Pan Młody musi mieć żel na włosach?? To jest b ważne bo nie cierpię tego syfuExclamation A po drugie to czy jakieś zabiegi innego typu należy, wypada stosować.
Przeżyję wszystko w końcu to jeden dzień.Wink
Odpowiedz
Polecamy
#2
Żel na włosach to podstawowa sprawa i nie pytaj dlaczego bo tego nikt nie wie ale kobietom się podoba. Poza tym w większości długich włosów to jedyny sposób na ekskluzywną fryzurę.
W przypadku gdy nigdy nie nakładałeś nigdy wcześniej żelu na włosy a na weselu pojawisz się może to być bardzo pozytywne ale zależy jak będą ułożone włosy. Najlepiej udać się do fryzjera!

Z innych zabiegów kosmetycznych wiadomo paznokcie Wink
Można też udać się do Spa na zabiegi kosmetyczne. Są nawet specjalne pakiety dla Par Młodych, które zawierają komplet usług np. odnowa twarzy czy masaż klasyczny.
kapele-wesele.pl - Największa w Polsce wyszukiwarka zespołów na wesele
Odpowiedz
#3
ha ha ha dobry jesteś według mnie jednak żel to syf i nie polecam. Ale najlepiej spytaj narzeczonej i niech szczerze odpowieExclamationExclamation
Odpowiedz
#4
Jestem w tych sprawach tradycjonalistką i nie podoba mi się żel na męskiej głowie. Nie cierpię też zarostu, tatuaży i kolczyków. Mężczyzna powinien mieć na własnym ślubie czyściutkie, doskonale ostrzyżone włosy, gładko ogoloną twarz i musi dyskretnie pachnieć dobrą wodą. Elegancja leży w prostocie, a nie w smarowidłach ani watpliwej jakości "ozdóbkach".
Odpowiedz
#5
To przecież zależy od twojej fryzury. Jak strzyżesz się maszynką na 2-3 milimetry to nie nałożysz żelu, tak samo jak na długie włosy. Z żelem też pasuje tylko niektórym osobom a żel wykorzystywany jest najczęściej do robienia małego irokeza. Nie wiem czy tu można mówić o tradycji, bo to wszystko zależy od gustu.
Odpowiedz
#6
Niby tak, ale czy wyobrażasz sobie pana młodego w smokingu i z irokezem? Ja nie bardzo... Podobnie jak z długimi włosami. Dla mnie facet z końskim ogonem, a do tego z łysiejącymi zatokami czołowymi (częste!) wygląda groteskowo.
Odpowiedz
#7
Z takich podstawowych zabiegów to trzeba się ogolić Big Grin Co wcale nie jest takie łatwe jak się wydaje. Ja mam szybko rosnący zarost i musiałem z rana wygolić się tak dokładnie i starannie, żeby do wieczora nie było widać jakichś małych włosków. Musiałem golić się 4 razy aż miałem buzie jak pupa niemowlaka Smile
Odpowiedz
#8
Mój jak się goli rano, to już wieczorem kłuje Smile
Odpowiedz
#9
Mój mąż rok przed ślubem stwierdził, że wygląda przy mnie staro, a za kolejne 365 dni będzie jeszcze gorzej. Ja się oczywiście z niego śmiałam, a ten siedział wieczorami na różnych "zdrowych" portalach i szukała informacji jak ma walczyć z upływem czasu Big Grin Było wesoło, ale w końcu postanowił, że zmienia dietę, tak żeby jeść dużo produktów zawierających flawonoidy... aż sama musiałam sobie to sprawdzić. Z tego co wyczytałam w tym artykule http://www.kobiety.pl/zdrowie/flawonoidy...k-dzialaja stwierdziłam, że może chłopak ma rację.
Dla mnie wygląda tak dobrze jak przed tymi jego zmianami nawyków żywieniowych, ale pewnie jakoś to wpływa na jego zdrowie. Sama teraz częściej spożywam produkty bogate w flawonoidy.
Odpowiedz
#10
No, tak na ten dzień trzeba się odpowiednio przygotować. Oprócz pielęgnacji twarzy, warto popracować nad swoimi dłońmi. Gabinet urody Estelium https://www.estelium.pl/manicure oferuje nawet zabiegi dla mężczyzn. Dzięki nim panowie będą mieć również zadbane dłonie w każdym szczególe.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości