peeling twarzy na wesele, ślub
#1
Zachęcam mojego narzeczonego do zrobienia peelingu twarzy ale on sie wzdryga nie chce słyszeć o peelingu ani oczyszczaniu twarzy. Zaznaczam że ma tylko takie podskórne syfki i czasami jakiś rozwinie się do wiekszych rozmiarów.
Prosze zwłaszcza Panów o pomysły jak zachęcić go do wykonania takiego zabiegu lub oczyszczania przez kosmetyczkę
Odpowiedz
Polecamy
#2
Może odpuść sobie kosmetyczkę i "weź" Go podstępemAngel Zaproponuj mały masaż twarzy dla relaksu i gdy Twój ukochany straci czujność nałóż trochę peelingu na buzięTongue W końcu kocha to nie powinien się obrazićBig Grin
Odpowiedz
#3
Moim zdaniem nie masz co go zmuszać, niech ślub nie kojarzy mu się z nieprzyjemnymi zabiegami wbrew jego woli. Smile
Odpowiedz
#4
W przypadku zaskórników lepiej nie odwiedzać kosmetyczki tylko dermatologa.
Mechaniczne ingerowanie w przypadku grubej warstwy skóry jaką mają mężczyźni może spowodować problemy z bliznami. Jest to rozwiązanie krótkotrwałe.
Co do peelingów jest to dobre rozwiązanie. Złuszczanie skóry twarzy mocnymi peelingami chemicznymi np. TCA może mieć lepsze efekty od terapii laserowej. Niestety trzeba mieć sporo czasu na okres regeneracji i dodatkowo trzeba kilka razy powtórzyć peeling. Oczywiście mowa o mocnych peelingach. Słabsze np. peeling migdałowy można robić często jednakże efekty są słabe.
kapele-wesele.pl - wyszukiwarka zespołów weselnych
Odpowiedz
#5
Mężczyźni w Polsce w większości uważają, że odwiedzanie kosmetyczki czy manicurzystki jest "zniewieściałe", żeby nie użyć dosadniejszego określenia. Zupełnie niesłusznie! Zadbana cera jest niewątpliwym atutem, podobnie jak wypielęgnowane dłonie. Peeling jest jak najbardziej wskazany, potem maseczka regenerująca. Przy regularnym stosowaniu twarz będzie miała świeży, zdrowy wyraz.
Odpowiedz
#6
Ja obecnego męża przed ślubem wysłałam tylko na manicure ale i tak było ciężko go do tego namówić. Jakbym mu zaproponowała peeling to bym go musiała tam ciągnąć wołami. Nie wiem czemu faceci mają takie podejście. Oczywiście po manicure mój powiedział że była nawet fajnie.
Odpowiedz
#7
Może skorzystasz z jakiś domowych metod. Ja uwielbiam peelingi i maseczki domowej roboty. W necie jest sporo fajnych przepisów np. http://www.planowaniewesela.pl/warto_wie...-naturalne
Odpowiedz
#8
Może faktycznie warto spróbować Smile
Odpowiedz
#9
Super, dzięki wielkie za wszelkie rady Smile
Nie złapiesz pchły jednym palcem.
Odpowiedz
#10
Myślę, że przed ślubem lepiej nie eksperymentować i udać się do profesjonalnego salonu Wink Moja siostra przed ślubem korzystała z usług http://jadoreinstytut.com/ J’ADORE INSTYTUT - są naprawdę świetni. W ich ofercie znajdziesz zabieg mikrodermabrazji Smile
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Sukienka na wesele - zakupy! Monika55 4 768 02-21-2024, 12:05 PM
Ostatni post: kapelka
  Pielęgnacja twarzy przed ślubem karcia84 12 37,791 10-24-2023, 08:15 AM
Ostatni post: shakira
  No to jaka sukienka na wesele będzie najlepsza? Gosia91 1 455 12-21-2022, 02:40 PM
Ostatni post: Monika55
  Sukienki wieczorowe i na wesele Gosia91 1 441 11-27-2022, 12:29 AM
Ostatni post: Monika55
  Sukienka na wesele Monika55 1 374 10-29-2022, 08:20 PM
Ostatni post: Wioletta88
  Perfumy na wesele Maestro 0 355 08-21-2019, 12:58 PM
Ostatni post: Maestro



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości