Podziękowania
#1
O co chodzi z tymi podziękowaniami. Coś słyszałem fajnie by było podziękować gościom za przybycie ale jak to wygląda w praktyce. Proszę o pomoc jeśli ktoś zna temat
Odpowiedz
Polecamy
#2
Dziękuje się rodzicom i wręcza zazwyczaj kwiaty lub inne gadżety/upominki. widziałam też że dziekuję się rodzeństwu ale nie słyszałam o podziękowaniach dla wszystkich gości. Pomysł jak najbardziej dobry i sympatyczny
Odpowiedz
#3
My dziękowaliśmy za przybycie gościom, którzy opuszczali wesele, odprowadzaliśmy ich do wyjścia. Żadnych gadżetów nie wręczaliśmy, bo niby z jakiej paki? Przyszli, najedli sie i napili, wytańczyli za darmo i jeszcze dawać im prezenty? Bez przesady.
Odpowiedz
#4
W dobry guście jest podziękowanie rodzicom i gościom. Dla rodziców warto przygotować coś specjalnego np. filmik lub prezentację i drobny upominek (kwiaty, zdjęcie lub fotoksiążkę). Można też dać im pisemne podziękowanie na pamiątkę albo przeczytać je na sali (tu są fajne teksty: http://www.planowaniewesela.pl/warto_wie...eksty.html ).
Odpowiedz
#5
Dzięki Magda, świetne teksty na podziękowania dla rodziców. Na pewno coś wykorzystam z tego.
Odpowiedz
#6
Dzięki za tę wspaniałą wiadomość.
Odpowiedz
#7
U mnie będą podziękowania dla rodziców i upominki dla gości
Odpowiedz
#8
Takie podziękowania dla rodziców można zrobić na różne spodoby jak np. Upominki oraz koncert na skrzypcach jest dobrym pomysłem albo same upominki czy np. jakaś prezentacja multimedialna, wtedy też z pomocą mogą przyjść systemy multimedialne do wykorzystania jak tutaj https://groupav.pl/
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Question Co można podarowac rodzicom na podziękowania Pan Młooody 7 12,123 04-22-2023, 12:43 PM
Ostatni post: mayka
  Podziękowania dla rodziców kiedy fotograff 5 11,044 07-03-2017, 10:45 AM
Ostatni post: maria00
  Czy muszą być podziękowania dla rodziców ~~jolka~~ 7 23,547 01-11-2016, 04:09 PM
Ostatni post: Magdusiaa1988



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości