Pokój dziecięcy
#1
Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Czy znacie może jakiegoś porządnego projektanta pokojów dziecięcych? Ja się ostatnimi czasy zastanawiam czy np. ta oferta jest warta uwagi http://peticado.pl/strona/projektowanie Co sądzicie o tym pomyśle?
Życie jest piękne!
Odpowiedz
Polecamy
#2
Sądzę, że najfajniejsza zabawa jest przy samodzielnym urządzaniu pokoju. Można się inspirować zdjęciami z internetu.
Jeśli nie umiesz gryźć – nie szczerz zębów.
Odpowiedz
#3
Przedszkolak potrzebuje dużo wolnego miejsca na podłodze, a starsze dzieci – przestrzeni do uprawiania hobby. Czasami wystarczy dodatkowy stół do budowania z klocków (przyda się też trochę mniejszych pojemników do ich segregowania i przechowywania), ale niekiedy potrzebne jest odizolowane miejsce do muzykowania (w Ameryce, gdy dzieci założą zespół muzyczny, rodzice przenoszą je do garażu).
Nastolatek na pewno będzie wolał usiąść z laptopem na łóżku niż przy biurku. Dlatego warto doprowadzić do jego pokoju Internet. Najwygodniej, gdy jest bezprzewodowy. Oczywiście, przyda się także do nauki.
Telewizor w pokoju dziecięcym nie jest konieczny. Za to gniazdo telewizyjne będzie jak znalazł, gdy dziecko zachoruje.
Całe nasze życie może być nieustającym ogrodem, który rozkwita, budzi się do życia na nowo.
Odpowiedz
#4
Ciekawie to wygląda Smile
Odpowiedz
#5
W pokój dziecięcy warto zainwestować Smile
A Ty nigdy nie zrobiłeś nic głupiego z powodu uczuć?
Odpowiedz
#6
śliczny pokoik Wink bardzo dobrze ze tu trafiłemSmile
Jeśli się umie szukać, to w każdej szafie można zmaleźć trupa.
Odpowiedz
#7
Bardzo mi sie podobają dziecięce pokoje urządzone z pomysłem Smile Niektórzy potrafią świetnie dobrać zarówno meble, dekoracje jak i tapetę do wnętrza. Moja znajoma nawet przy komponowaniu pokoju dla córki dobrała legowisko dla psa w kolorze tapety (można je znaleźć w sklepie Dogplus). Powiem szczerze, że całkiem fajnie to wyglądało i się sprawdziło. Niektórzy mają do tego prawdziwą smykałkę Smile
Odpowiedz
#8
Ja w ogóle nie mam wiedzy w tym temacie... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...
Och tak, zmienianie świata szło mi świetnie
Odpowiedz
#9
Prawdę mówiąc, nie jest to moja dziedzina. Niezbyt się na tym znam i dlatego też nie jestem w stanie pomóc.
Jeśli myślisz,że jesteś niewyspany to znaczy, że zaczynasz się nad sobą litować, a złe moce tylko na to czekają.
Odpowiedz
#10
Ja jestem tego samego zdania co mój poprzednik. Nic dodać, nic ująć Smile
Talent przypomina naczynie. Choćby się człowiek strasznie starał, nie da rady zmienić jego kształtu. I można tam wlać tylko określoną ilość wody.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości