Polska czy inny Kraj
#1
Gdzie preferujecie jeshac na podróż poslubną?
Fotografia Ślubna & Projektowanie Stron Internetowych http://www.mfinity.pl
Odpowiedz
Polecamy
#2
Ja byłam z moim mężem w Brazylii. Trochę drogo wyszło, ale zapamiętam tę podróż do końca życia.
Odpowiedz
#3
lepiej poza polskę - gdzieś gdzie wiadomo, ze będzie ciepło. Głupio byłoby wyjechać nad polskie morze kiedy np. padałoby całe 10 dni Smile
ja w poślubnej byłam na majorce i było rewelacyjnie ...
Odpowiedz
#4
Nie wiem czemu panuje przekonanie, że na podróż poślubną trzeba jechać nad morze i tam leżeć, jeść i pić. Wiele osób wybiera inny rodzaj wypoczynku, tzw wypoczynek aktywny. My np. na podróż poślubną pojechaliśmy autem do Wenecji, w Alpy, nad Lazurowe Wybrzeże i do Paryża. Wszystko to zajęło 2 tygodnie i było wspaniale. Polecam tego typu wycieczki objazdowe.
Odpowiedz
#5
Nieważne, czy w kraju, czy za granicą. Ważne że we dwoje i TYLKO we dwoje, bez wścibskich oczu nadopiekuńczych mamuś i ciekawskich ciotek. Z dala od wszystkich, gdzie nikt Was nie zna. Wszystko zależy od zasobności portfela. I nie zapomnijcie wyłączyć telefony... Wink
Odpowiedz
#6
A my darowaliśmy sobie podróż poślubną w zamian kupując sobie bieżnię Smile Oboje biegamy i dużo ćwiczymy i stwierdziliśmy, że wyjazd za kilka tysięcy gdzieś gdzie będziemy leżeć i nic nie robić to nie dla nas. Spedzamy aktywnie czas i był to dobry zakup. Tak byśmy poleżeli na plaży tydzień lub dwa a tak mamy sprzęt na lata.
Odpowiedz
#7
No proszę, jak widać, wcale nie trzeba wyjeżdżać, jeżeli obojgu to odpowiada. Ma to swoje dobre strony - kasa, która byłaby bezpowrotnie stracona, zaprocentuje w przyszłości. Nie będą Wam rosły "mięśnie piwne" i zachowacie dobrą kondycję. Smile
Odpowiedz
#8
Uważam że podróż poślubna jest bardzo ważna i trzeba ją zaplanować w unikalne miejsce ponieważ później gdy pojawią się dzieci jest coraz trudniej znaleźć wolny czas...
Hotel i Restauracja Przystań. Idealne miejsce na twoje wesela lublin.
Odpowiedz
#9
Ja w wolnym czasie przeglądam różne strony. Ofert jest naprawdę sporo. Jeszcze nie wiemy gdzie wyjedziemy. Ostatnio często jak mam wolny czas przeglądam strony i natknąłem się na http://www.skarbnicakrajowa.pl/zlote-medale co myślicie warto w coś takiego się zaangażować?
Odpowiedz
#10
Najbardziej opłaca się last minute, ale tutaj trzeba mieć spory zapas czasowy.
W przypadku ofert first minut, trzeba ze znacznym wyprzedzeniem rezerwować wycieczkę (niestety :/ )
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości