Pomysł na zaręczyny
#1
To jest najważniejsza wskazówka dla nas facetów, w jaki sposób się zaręczyć znazy czy ma być romantycznie itd. czy oryginalnie czy śmiesznie. Taka porada jest bezcennaShy
Odpowiedz
Polecamy
#2
Hejka,
Jak już wspomniałam przy okazji innego wątku, mój ukochany, teraz już mąż trochę zwlekał i oświadczał się w bieguWink
Mnie się podobało zaskoczenia specjalnego nie było, ale wspomnienia są.
Zabrał mnie do karczmy w środku lasu i wydukał te magiczne słowa: będziesz moją żoną? To zdenerwowanie było słodkie, kochane, mimo, że przecież my kobiety czekamy na powalające z nóg wyznanie jak z filmu.
Wiesz co myślę, że jak nadejdzie czas to sam będziesz wiedział czego Twoja dziewczyna oczekuje. Ja nadal jestem za romantyzmemWink
Odpowiedz
#3
Mój chłopak- już narzeczony oświadczył mi się w dość nietypowy sposób.
Otóż gdy pewnego dnia szłam do pracy mój chłopak wysiadł z terenowego samochodu - był to nissan zapamiętałam chociaż kompletnie się na tym nie znam i zaprosił mnie na przejażdżkę. Ja oszołomiona, był piątek rano mówię mu że muszę iść do pracy a on na to odpowiada że wszystko gra jedziemy. Niechętnie ale dałam się namówić. Był wczesny maj piękna pogoda pojechaliśmy na wzgórze na wieś większość jazda drogami polnymi. Cały czas myślałam o pracy co będzie że nie przyszłam bez uprzedzenia, nie było zasięgu a po drodze mój ukochany nie pozwalał dzwonić. Na wzgórzu z pięknym widokiem na kwieciste pola rozłożyliśmy sprzęt piknikowy - wszystko było super przygotowane przez mojego misia. Wtedy uklęknął i powiedział to magiczne- czy zostaniesz moją żoną. Byłam oszołomiona i zaskoczona zakręciło mi się w głowie. Mogłabym dużo o tym pisać. Do rzeczy jednak - misiu pożyczył samochód od kolegi przygotował poczęstunek szampan i kwiaty no i pierścionekBig Grin Zaplanował trasę i jeszcze spryciarz wykradł numer do szefa i go poprosił o mój urlop, ale powiedział mi o tym później.
Super sposób byłam naprawdę zachwycona i zaskoczona kompletnie ni z tego ni z owego zaręczyny żadnych wcześniejszych podejrzeń super. Polecam każdemu kto czuje terenowe wypady w plener
Odpowiedz
#4
Jak dla mnie przede wszystkim z zaskoczenia. Niestety juz kilka razy słyszałam od moich znajomych tekst w stylu: "Wiesz, a mój Adam oświadczy mi się po dziesiątym" Czyli po wypłacie. No ja dziękuję taki romantyzm.
Odpowiedz
#5
aniołek cudowna historia, romantycznie, z zaskoczenia i nieperetensjonalnie. Chyba każda dziewczyna marzy o takich zaręczynach. Generalnie rada dla Panów: zabierzcie swoją ukochaną w jakieś ciekawe miejsce, nie do knajpy albo do restauracji, może to być albo piękanm polana w lesie albo weekendowy wyjazd, który wcale nie musi być drogi. Użyjcie wyobraźni, w końcu to wy znacie najlpiej swoją partnerkę Wink
Odpowiedz
#6
Mnie chłopak oświadczył się w dość nietypowy sposób bo bez kwiatów bez szczególnych atrakcji, tylko po prostu spytał się i dał mi pierścionek. Może nie było to zbyt romantyczne ale było szczere, nie naciągane. Wiem że wielu chłopaków nie rozumie potrzeby kobiet by ten moment był jakiś romantyczny i potem kombinują na różne sposoby. Jak dla mnie również uważam, że zaręczyny nie muszą być niczym szczególnym.
Odpowiedz
#7
Ja uważam, że nie ma jednej skutecznej metody ładnego oświadczania się dla wszystkich. Wszystko bowiem zależy do dana dziewczyna lubi. Jak lubi chodzić po górach to można się oświadczyć na jednej z wycieczek. Jeśli lubi znaczki to można jej kupić jakiś lepszy okaz do kolekcji i wtedy dać razem z pierścionkiem. Można by wiele wymieniać. Z pewnością uniwersalne są kwiaty i kolacja romantyczna. Swoją drogą czy komuś zdarzyło się usłuszeć NIE zamiast TAK ?
Wiem że to niemiłe ale tak mnie ciekawi tylko Smile
Odpowiedz
#8
Uważam, że nie ma co rozważać metod. Wszystko zależy od osobowości obojga, ich charakterów i stosunku do instytucji małżeństwa. Inaczej będą wyglądać oświadczyny u osób o tradycyjnych, konserwatywnych poglądach, a inaczej u takich, które - niezależnie od poważnego stosunku do małżeństwa i rodziny - gotowe są na ślub np. podczas skoku spadochronowego. Najważniejsze, aby obojgu odpowiadało!
Odpowiedz
#9
U mnie akurat było na statku płynącym po Wiśle - zaskoczenie zadowolenie i szok.
Odpowiedz
#10
RomantycznieSmile
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Śmieszne zaręczyny? Panna Młoda 15 50,107 06-19-2023, 11:38 AM
Ostatni post: Bejba
  Zaręczyny po dziecku Dzik 16 40,687 05-03-2022, 03:26 PM
Ostatni post: MisMalis



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości