Pomysł na zaręczyny
#11
Nie masz pomysły to się nie zaręczaj i już
Odpowiedz
Polecamy
#12
Dlaczego tak mówisz? Zawsze jest jakiś pomysł, danie pierścionka nawet w zwykłej rozmowie wokół domu to też jakaś oryginalna i wyjątkowa sytuacja. Dlaczego ktoś miały rezygnować tylko dlatego, że ma pomysłu.
Odpowiedz
#13
Tu http://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec/zareczyny znalazłam fajne pomysły na zaręczyny Wink polecam
Odpowiedz
#14
Fajne Smile
Odpowiedz
#15
Mam problem. Moja dziewczyna, której chcę się oświadczyć, jest skrajnie nieromantyczna. Macie jakiś pomysł, w reakcji na który nie parsknie śmiechem?
Im dłużej żyje ślepiec, tym więcej widzi.
Odpowiedz
#16
Jak parsknie śmeichem ale się zgodzi to co w tym strasznego? Taki ma charakter i już Smile
Nie ważne jak mocno bijesz, ale ile jesteś w stanie znieść i nadal iść do przodu.
Odpowiedz
#17
Zaręczyny to bardzo ważny dzień w życiu zakochanych, dlatego warto się na nie dobrze przygotować http://www.planowaniewesela.pl/warto_wiedziec/zareczyny, zachęcam do lektury Smile
Odpowiedz
#18
Moje zaręczyny były mało oryginalne, ponieważ odbyły się podczas wspólnego obiadu w restauracji,jednak kolega z pracy zrobił coś mniej przewidywalnego gdyż poprosił swoją dziewczynę o rękę dzwoniąc do radia podczas audycji.
Odpowiedz
#19
Rozbraja mnie trochę podejście do zaręczyn. Wg mnie to sprawa między 2 ludzi i nie trzeba robić nic na pokaz czy pod publikę. Mało tego nawet w pracy nie warto o tym mówić co i jak, po co żeby wzbudzić zazdrość koleżanek ?? Z racji tego że ja i mój mąż mieszkamy nad morzem, byliśmy wczesnej rano na dzikiej plaży na Wyspie Sobieszewskiej. Byliśmy praktycznie sami i tam wyciągnął pierścionek, bez fety, bez splendoru, tylko cicho, kameralnie i romantycznie, co też polecam.
Odpowiedz
#20
Albo powiedzieć wprost - czy wyjdziesz za mnie Smile
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Śmieszne zaręczyny? Panna Młoda 15 50,108 06-19-2023, 11:38 AM
Ostatni post: Bejba
  Zaręczyny po dziecku Dzik 16 40,687 05-03-2022, 03:26 PM
Ostatni post: MisMalis



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości