Pomysły gdzie jechać
#1
Zamęczę was pytaniami ale jeszcze podróż poślubną gdzie by najlepiej zabrać moją śliczną żonę (jeszcze narzeczoną)
ma to być niespodzianka ale to nie łatwe bo Ona nie lubi "plastiku"
Proszę o propozycjeIdea
Odpowiedz
Polecamy
#2
Pomysły gdzie jechać na miesiąc miodowy?

W zależności od wielkości budżetu można się wybrać w polskie góry gdzie nocleg najtańszy kosztuje 30 zł / noc. Można też jechać do Chorwacji ale cen nie znam dokładnie (na pewno dużo taniej niż nad Bałtykiem).

Cytat:ma to być niespodzianka ale to nie łatwe bo Ona nie lubi "plastiku"
Najlepszym wyjściem jest wycieczka zagraniczna najlepiej samolotem do jakiego egzotycznego kraju. W zależności od budżetu może to być Południe Włoch a jużdla naprawdę bogatych wyspy Bora Bora.
[Obrazek: ho3.jpg]
kapele-wesele.pl - Największa w Polsce wyszukiwarka zespołów na wesele
Odpowiedz
#3
Moim zdaniem warto jechać nad polskie morze bo nie doceniamy tego co jest naprawdę piękne .Można spędzić nad polskim morzem miłą wygodną i nie drogą podróż poślubną
Odpowiedz
#4
Ja i moja teraz już żona wybraliśmy wczasy na Krecie bardzo polecam jest co robić. Można zobaczyć dużo ciekawych miejsc, a dla leniuchów też się znajdą piękne plaże do moczenia dupkiCool Teraz powinno tam być w miarę ciepło, takie nasze polskie lato. Nie polecam opcji all inclusive nie opłaca się.
Odpowiedz
#5
sadze ze bardzo dobrym pomysłem na miesiąc miodowy jest wyjazd na Rivere turecka. Bardzo ładne wspomnienie zachowały sie w mojej pamieci z tym miejscem.
Odpowiedz
#6
Rodos!! Smile
Odpowiedz
#7
uuu Kreta, bardzo fajnie!
Odpowiedz
#8
Ja tak kocham góry, że chyba zdecyduję się na Bieszczady Smile
Odpowiedz
#9
Bora Bora FAJNY temat tylko jaka cena takiej wycieczki?? Wyjdzie na to, że pół wesela bym opłacił :-)
Odpowiedz
#10
Ja poleciłabym Bułgarię. Znam dobrze ten kraj i oprócz Warny i Złotych Piasków jest tam masa interesujących rzeczy do zwiedzania. Np. dawna stolica Weliko Tyrnowo, zachowana w całości. Albo Rilski Monastyr, jeden z największych klasztorów prawosławnych, położony w górach. W odpowiedniej porze roku można zobaczyć pola różane w południowo-zachodniej części kraju, gdzie produkuje się słynny na cały świat olejek różany. A z Bułgarii juz rzut beretem nad przepiękne Jezioro Ochrydzkie.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości