Poszukuję księgarni internetowej
#1
Cześć. Czy według Was ta księgarnia internetowa jest warta uwagi? Właśnie szukam czegoś sprawdzonego... Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym Smile
Kto pragnie, a nie działa, szerzy zarazę
Odpowiedz
Polecamy
#2
Zobacz czy Empik nie ywysła książek przez Neta. Bo cos mi się tak wydaje.
...bo człowiek może wytrzymać tydzień bez picia, dwa tygodnie bez jedzenia, całe lata bez dachu nad głową, ale nie może znieść samotności.
Odpowiedz
#3
Nieprzeczytane.pl, Znak, Tania książka, Gandalf, Świat Książki i inne internetowe, często są promocje typu -50%, -70% itp. nawet na nowości, przesyłka najczęściej darmowa lub symboliczne 0,99 zł i tak wychodzi zawsze taniej niż w matrasie czy empiku. Empik jest najdroższy z wszyskich księgarni nawet w promocji jest drożej, niż gdzie indziej w normalnej cenie
Jesteśmy niestałymi, głupimi istotami ze słabą pamięcią i ogromnym darem do samozniszczenia
Odpowiedz
#4
Mi się wydaje, że najlepiej byłoby popytać jednak znajomych w tej kwestii... Nie ma lepszej drogi...
Odpowiedz
#5
Na Allegro jest wszystko co potrzebne Smile
Przeciwności losu nie są przeszkodą na drodze życia. Są częścią tej drogi.
Odpowiedz
#6
Może Allegro rozwiąże sprawę?
Płakanie jest w porządku, jeśli płaczesz ze szczęścia.
Odpowiedz
#7
pewnie , że tak poszukaj jakiś ciekawych opinii na jej tamet. na pewno znajdziesz.
Tracimy i tracimy, ale nadal tu jesteśmy. Trzęsiemy się, stojąc w miejscu, i boimy się cokolwiek zrobić.
Odpowiedz
#8
ja polecam allegro. tam jest najpewniej dlatego warto tam poszukać
Szczęście w życiu to lipa.
Odpowiedz
#9
Mi bardzo podoba się ta księgarnia: http://bonito.pl/. Jest to sprawdzona i tania księgarnia, gdzie jest spory wybór. Do tego nie trzeba płacić za wysyłkę, bo można odebrać książkę w danym punkcie. Do tego warto śledzić obecne rabaty i promocje, bo nieraz można kupić książkę po niższej cenie.
Odpowiedz
#10
Ja kompletnie się na tym nie znam, więc nie pomogę....
Dawno, dawno temu anioł konał we mgle.
Diablica uklękła nad nim i się uśmiechnęła.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości