Praca dla niepełnosprawnego
#1
Hej. Jak w temacie - jestem osobą niepełnosprawną i szukam pracy. Oczywiście jest z tym bardzo duży problem i nie moge nic znaleźć... Wiecie może gdzie można szukać ofert? Co myślicie np. o czymś takim http://diru.pl/
Jeśli nie umiesz gryźć – nie szczerz zębów.
Odpowiedz
Polecamy
#2
A ja się właśnie zastanawiam czy nie zlecić napisania CV na kreatorzykariery.pl... Co myślicie o tym pomyśle? Jest to Waszym zdaniem warte uwagi?
Kiedy kończy się miłość, można spodziewać się wszystkiego poza odpowiedzią na pytanie "dlaczego?".
Odpowiedz
#3
Dzięki wielkie za wszystkie prezenty Smile Na pewno mi się przyda Smile
Przeciwności losu nie są przeszkodą na drodze życia. Są częścią tej drogi.
Odpowiedz
#4
Ja się na tym nie znam zbytnio... Może popytaj znajomych? Moim zdaniem tak się bardziej da coś fajnego znaleźć Smile
Płakanie jest w porządku, jeśli płaczesz ze szczęścia.
Odpowiedz
#5
a jaki stopień niepełnosprawoności posiadasz . To bardzo ważneSmile
Tracimy i tracimy, ale nadal tu jesteśmy. Trzęsiemy się, stojąc w miejscu, i boimy się cokolwiek zrobić.
Odpowiedz
#6
a jaki to stopień niepełnosprawności??bo to bardzo ważne?
Szczęście w życiu to lipa.
Odpowiedz
#7
Popieram w 100% mojego poprzednika. Zgadzam się w całości z jego wypowiedzią Smile
Kilka ciepłych słów, wyszukanych i trafionych, zapamiętuje się na długo..
Odpowiedz
#8
Super, dzięki wielkie za świetne porady Smile Jestem pewien, że mi się one przydadzą Smile Z całą pewnością Big Grin
Jeśli myślisz,że jesteś niewyspany to znaczy, że zaczynasz się nad sobą litować, a złe moce tylko na to czekają.
Odpowiedz
#9
Niezbyt mam wiedzę w tym obszarze tematycznym... Dlatego też kompletnie nie będę w stanie pomóc...
Odpowiedz
#10
Jeśli chodzi o oferty pracy to ja polecam zainteresować się pracą w policji. Znam i polecam fajną stronę https://www.rekrutacja-do-policji.pl/ Pomoże ona przygotować się do testów które każdy z kandydatów musi przejść. Dzięki temu zwiększysz swoje szanse na zatrudnienie.
Odpowiedz


Podobne wątki&hellip
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Praca Monika55 1 228 03-27-2024, 08:09 PM
Ostatni post: mayka
  praca stała Lublin VasylKuznetsov 1 85 03-06-2024, 05:06 PM
Ostatni post: VasylKuznetsov
  Praca jako ochroniarz Monika55 0 62 02-26-2024, 09:35 AM
Ostatni post: Monika55
  Praca w Niemczech miauczka87 6 744 10-03-2023, 10:06 AM
Ostatni post: shakira



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości